Ormanın Esrarengiz Gözleri Hayalevi Kralları 2

8,2/10  (9 Oy) · 
17 okunma  · 
6 beğeni  · 
570 gösterim
Sırlarla dolu bir ev...
Ve kapısına dayanan tuhaf bir yabancı...
Bu evde neler oluyor?..

King ailesi, evlerinde olup biten garip ve akıl almaz olaylara kimsenin inanmayacağının farkındadır. Bu nedenle kaçırılan annelerini bir an önce bulmaları ve başkalarının evdeki garip olayları öğrenmelerine engel olmaları gerekmektedir. Fakat beklenmedik bir anda ortaya çıkan tuhaf yabancının evlerini satın almak istemesiyle işler iyice karışır. King ailesi, bu gizemli adamın böylesine köhne bir eve talip olmasına anlam veremez.
Zor durumda kalan aile, evin sırlarını gizli tutmayı başarabilecek midir? Daha da önemlisi, onları adım adım izleyenin kim olduğunu bulabilecek midir?
Robert Liparulo, tüm dünyayı kasıp kavuran 6 kitaplık "Hayalevi Kralları" serisinin ikinci kitabı Ormanın Esrarengiz Gözleri ile sizleri adrenalin yüklü bir maceraya davet ediyor…

"Robert Liparulo, güçlü anlatımıyla bugüne kadar ki en fantastik hikâyesini yaratmış. Serinin ikinci kitabı, tam bir gerilim fırtınası estiriyor."
Ted Dekker

"Korku dolu saatler ve uzun süre etkisinden kurtulamayacağınız bir macera yaşamak istiyorsanız Hayalevi Kralları serisini mutlaka okuyun. Çünkü her sayfası heyecan dolu. "
R. L. Stine

"Hayalevi Kralları, son zamanlarda severek okuduğum ve en beğendiğim serilerden biri. İkinci kitapta da akıl almaz olaylar ve inanılmaz sürprizler sizleri bekliyor."
Slade Pearce
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  296
 • ISBN:
  9786053480518
 • Orijinal Adı:
  Watcher İn The Woods
 • Çeviri:
  Taner Tanrıöver
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Beyza Yuksel 
02 Kas 2014 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Hayalevi Kralları serisi.. Bu kitabı seri olduğunu bilmeden aldım ve hemen bitiriverdim. Çok akıcı, heyecanlı, oldukça ilginç bir eserdi. Kitap öyle bir yerde bitiyordu ki devamı olan kitabı hemen almak istedim ama bulmak öyle kolay olmadı. Şuan tamamladım seriyi ve okunmayı bekliyor.
King ailesiyle tanışmalısınız, onların bu heyecan dolu hayatına bir adım atmalısınız.
Keyifli okumalar. :)

Kitaptan 1 Alıntı