Örtülü Günahlar Sean King & Michelle Maxwell Serisi 4

8,3/10  (15 Oy) · 
24 okunma  · 
10 beğeni  · 
667 gösterim
Devlet başkanı Don Cox'un hayatı, eşinin 12 yaşındaki yeğeni Willa'nın kaçırılmasıyla altüst olur; Willa'nın kaybolduğu gün annesinin de cinayete kurban gitmesi işleri büyük bir çıkmaza sürükler. Başkan ve ailesi olayları gizli saklı çözmenin peşindedir, çünkü bu olayın duyulmasıyla ülkeyi sarsacak çarpıcı skandalların da gün yüzüne çıkması muhtemeldir.

Bir çiftlik evinin bodrumunda tutulan Willa, geçmişi acı hatıralarla dolu infazcısıyla baş başadır. Yaşama amacı elinden alınan infazcı, son bir umutla üzeri örtülmüş günahları açığa çıkarmanın peşindedir. Korunaklı bir hayat süren Başkan ve ailesi, yıllarını intikam hırsıyla geçirmiş bir adamın ortaya çıkmasıyla ölümden daha korkunç bir sonla yüzleşecektir.

"David Baldacci'nin romanları kesişen olayların bir yapbozu gibidir, bu açıdan polisiye yazarlar arasında önemli bir yer edinmiştir. Örtülü Günahlar da yazarın diğer romanları gibi bunun bir ispatıdır."
-Washington Times-

"Baldacci heyecanı, korkuyu ve gerilimi olağanüstü bir ustalıkla harmanlayarak muhteşem bir iş çıkarmış. Bu kitap başından sonuna kadar okurunu şaşkına çeviriyor."
-Publishers Weekly-

"Roman merak uyandıran bir girişle başlayıp heyecanlı bir şekilde ilerliyor. Çoksatan yazardan harika bir gerilim romanı daha."
-Oklahoman-
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  592
 • ISBN:
  9786053481218
 • Çeviri:
  Özlem Gültekin
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
06 May 16:46 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Amerika Devlet Başkanın eşinin yeğeninin kaçırılması ile başlayan olaylar, yıllar öncesine dayanan sırların ortaya çıkmasına neden olur. Baştan sona temponun düşmediği, bir solukta okuduğum bir kitap oldu. Aksiyon sevenlere tavsiye ederim.

Hale UYAR 
02 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · 3/10 puan

Okumaya başladığımda sıkıcı gelmişti. Hiç bir hareket yoktu . Kızı kaçırıyorlardı . Sonra kızı bulabilmek için araştırma yapıyorlar felan action yoktu yani son 150 sayfasından sonra olaylar mükemmel gelişti . Sonuçta herkes isteğine kavuştu . Güzeldi.

Kitaptan 1 Alıntı

Ertap ALTUNKAYNAK 
29 Kas 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Quarry'nin karısı Cameron öleli üç yılı geçmişti. Bu onun hayatındaki en büyük kayıp, yaşadığı en büyük acılarından biriydi. Onun vefatının ardından, Quarry ortak yataklarında bir daha uyuyamamıştı. Yatak odasının duvarlarından birine yasladığı uzun, yıpranmış, yüzyıllık bir koltuğu kullanmıştı. Karısının banyodaki eşyalarının büyük bir kısmını olduğu gibi tutmuştu ve Ruth Ann, bunlar bir daha kullanılmayacak olsalar da, görev duygusuyla hepsinin tozunu almıştı.

Örtülü Günahlar, David Baldacci (Sayfa 116)Örtülü Günahlar, David Baldacci (Sayfa 116)