Otobüsten İndim BMW'ye Bindim Dragons' Den'e Uzanan Yolun Gerçek Öyküsü - Girişimciliğin 81 Sırrı

6,3/10  (9 Oy) · 
19 okunma  · 
6 beğeni  · 
387 gösterim
BAŞBAKAN'DAN SONRA OBAMA İLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞEN, OBAMA'NIN ELİNİN "YILIN GİRİŞİMCİSİ" DİYE ÖNE ÇIKARDIĞI, BAYBARS ALTUNTAŞ'TAN UFUK AÇACAK BİR KİTAP…

Öğretmen bir annenin ve emekli asker bir babanın çocuğu olarak şunları rüyamda görsem inanmazdım:
Cebimde beş para yokken kurduğum şirket, Türkiye'nin en önemli 100 franchising markasından biri olacak, girişimciliğin beşiği olan Amerika Birleşik Devletleri'nin Başkanı beni girişimciliği konuşmak üzere Beyaz Saray'a davet edecek, dünyanın 16. Büyük ekonomisinin en başındaki insan olan Başbakanımız, Obama'ya yazdığı özel mektubu benimle gönderecek, CNN International, Washington'da Obama'nın zirvesini canlı yayında benimle değerlendirecek, dünyanın en önemli girişimcilik şov programında 22 ülkenin 110 Dragon'undan biri de ben olacağım...

Torpilim yoktu, param yoktu, çevrem yoktu. Ama bunların hepsi oldu.

Şuna gönülden inanıyorum: Güzel ülkemiz herkesin rüyalarını gerçeğe dönüştürebileceği bir ülke. Yeter ki isteyelim.

Ben istiyorum ki herkes benim baktığım pencereden baksın dünyaya. Çünkü bir öğretmen çocuğu olarak ben yaptıysam ve başardıysam, daha iyilerini siz de kolaylıkla yapabilirsiniz.
Bu kitapta, yaptığım her şeyi ve nasıl yaptığımı bütün samimiyetimle anlattım.

Soluksuz okuyacağınızdan eminim.

Baybars Altuntaş
Butterfly 
27 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 6/10 puan

Ticarete atılmayı düşünen hatta ticaret hayatı olan herkesin okumasına inandığım bir kitap. Gerçekten de bir solukta okuyorsunuz. Baybars ALTUNTAŞ’ın girişimcilik ruhu, şansı ve geri dönüşümlerini içerek gerçek hayat hikayesi.

Onur Karataş 
27 Mar 2017 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kitabi Kütahya-Ankara arasında seyahatimfe bitirdim. Hikayesini anlatıyor bazı kendine has taktikler anlatıyor ama benim anladığım zengin olmak için bi kartvizit bir de şans kitabın özü bu.

ali 
12 Şub 10:20 · Kitabı okudu · 14 günde · Beğendi · 10/10 puan

Girişimci olmak isteyenleri çok iyi motive eden bir kitap. Yazar kitap da kendi tecrübelerini de yer vermiş gayet hoş ve sürükleyici bir kitap, tavsiye ederim.