Otohipnoz

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
1 beğeni  · 
54 gösterim
Bu kitap size derin hipnotik translara girmek, kendinizi negatif düşünce ve davranışlardan arındırmak ve hayatınızda değiştirmek istediğiniz her şeyi güncellemek için gereken becerileri kazandıracak. İşte içeride bulacaklarınızdan bazıları:
*Kendinizi hipnotize edebilmeniz için kolay anlaşılır teknikler,
*Derin bir trans haline geçebilmeniz için pratik egzersizler,
* Önemli bir hastalığınızın olması durumunda hipnozdan nasıl faydalanmanız gerektiği,
*Otohipnozu kullanarak sigarayı bırakmanın, fobilerinizden kurtulmanın, kilo vermenin, uyku kalitenizi artırmanın yolları.

Temel Bilgiler Serisi birinci sınıf uzmanların, yaşamınızı iyileştirecek önemli konulardaki bilgilerini sizlerle paylaştığı yepyeni bir seri. Yaşam kalitenizi artıracak yeni bir beceri edinmek istiyorsanız, pratik ve hedefe odaklı bilgileriyle Temel Bilgiler Serisi tam size göre!
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2017
 • Sayfa Sayısı:
  232
 • ISBN:
  9786055006716
 • Orijinal Adı:
  Hay House - Self Hypnosis
 • Çeviri:
  Tayfun Soylu
 • Yayınevi:
  Ganj Kitap
 • Kitabın Türü:
Surhay Yezilow Mitarow 
17 Mar 20:30 · Kitabı okuyor · Puan vermedi

Kesintilerle okumaya devam ettiğim bir kitap. Roman gibi başlanıp okuyup bırakılacak bir kitap değil öncelikle. Uygulama aşamasına geçirilmesi gereken bir çok teknik var. Hayatımda bu tekniklere az bir uygulama zamani ve süreklilik sağlayacak şekilde cesaret bulursam uygulamayı düşünüyorum. Kitapta giriş kısmında bilgi vermeye başlamadan önce "yapılandırma" kısmınım başaralı olduğunu söylemeliyim adeta otohipnoza hazırlıyor.

Kitaptan 1 Alıntı

Odaklanmış hayal gücünü kullanarak kendi içimizde iyileşebilecek güce sahibiz ve hayal gücümüz ile isteğimiz karşı karşıya geldiklerinde "hayal gücü" her zaman kazanan olacaktır. Couè buna "Ters Çaba Kuralı" der.

Otohipnoz, Valeria Austin (Sayfa 12)Otohipnoz, Valeria Austin (Sayfa 12)