Oyun - Vadi Serisi 1.Kitap

7,0/10  (4 Oy) · 
16 okunma  · 
2 beğeni  · 
484 gösterim
Gizemli.
Efsane dolu.
Ve asla sırrını açmıyor.
Hiç kimseye...

Grace Koleji'nin yeni öğrencileri okula girişlerini kayıkhanedeki harika bir partiyle kutlarlar. Ama Julia ve arkadaşları çok geçmeden Kanada dağlarının ortasındaki ıssız vadide bir şeylerin ters gittiğini fark eder. Kolejin çevresinde neden fazlaca yasak tabelası vardır? Ve koleji Google Earth'da bulmak neden olanaksızdır?

Julia'nın kardeşi Robert bir kızın Mirror gölüne atlayıp girdap tarafından dibe çekildiğini görünce olaylar gelişir. Ama kimse ona inanmaz - Julia bile. Geçmişin karanlık gölgelerini sonsuza dek ardında bıraktığını sanırken onların vadide tekrar su üstüne çıkacağından henüz habersizdir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2012
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9786054456840
 • Orijinal Adı:
  Das Tal - Das Spiel
 • Çeviri:
  Firuzan Gürbüz
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
EYUP TETİK 
26 Tem 22:26 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 6/10 puan

macera olarak güzel yazım tarzı olarak da harika hatta bazı olayları özümün önünce canlandırabildim. Sıkıcı değildi lakin yaş grubuma uygun bir kitap olduğunu düşünmüyorum genel olarak ortaöğretime yani liseye yeni başlayanlar için harika bir kitap diyebilirim. konu olarak yeni bir koleje giden iki kardeşin başından geçen korku içeren akışkan bir roman cinayetin kim işlediğini nasıl olduğunu neden olduğu gibi bir çok soru sizi sonu okumaya sürükleyecektir serinin diğer kitaplarını okumayı düşünmüyorum yinede elimde kitap olmazsa okuyabileceğim zaman geçirten bir eserdir. yazarımıza ve basın evine ve emeği gecen herkese teşekkür ederim. Okuyacak olanlarada İYİ OKUMALAR....

Kitaptan 1 Alıntı