Özel Harekatçı Olmak

·
Okunma
·
Beğeni
·
3.476
Gösterim
Adı:
Özel Harekatçı Olmak
Baskı tarihi:
2016
Sayfa sayısı:
240
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059158596
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Bence Kitap
Ercan Ersoy
Eser Sahibi-Nedim Ekici

Emekli Özel Harekatçıların Anılarından Derlenen Kitabımız.

Kimileri Katil Dedi Kimileri Kahraman Herkes Susacak Şimdi Biz Konuşacağız.

Emekli Polis Özel Harekatçıların Gerçek Yaşanmış Anılarıdır.
Ben haberlere bir kaç dakika sığdırılan, dizi ve filmlerde (Dağ 1-2 hariç) hasılat rekoru kırması için olmadık şekilde insanlara aktarılan hayatları yaşayan kisilerden öğrenmeyi tercih ediyorum.
Bu kitabı bir sabah gözümü açar açmaz siteye girdim ve sayfada ilk karşıma çıkmıştı. Hemen unutmamak için okuyacaklarıma ekledim. Daha önceden arkadaşım ile aramızda sohbet ederken(abisi polis) "abim anlatıyor da PÖH'lerin eğitimleri falan çok zormuş, efsane adamlarmış" diye bir konuşma geçmişti. Bende kitabı görünce hemen sipariş etmek için bir çok kitap sitesine baktım ve hiç birinde bulamadım en son çare nadirkitap.com sitesine baktığımda iki tane sadece olduğunu gördüm ve hemen sipariş verdim. İyi ki almışım dediğim kitaplar arasında.
Gözyaşları içinde okuduğum nadir kitabım. Gözüm gibi bakıyorum en kıymetli kitaplarımdan biri. Her elime aldığımda tüylerim diken diken oluyor. Yaşanmışlıklar ile dolu içi.
İnşallah kitap basılmaya devam eder.
KraῘῘarı tahtında, çakaῘῘarı köşe başında titreten varῘığımız ALLAH’IN biçtiği son nefese kadar zaῘimῘerin ensesinde soῘuyacaktır...
Özel Harekatçılar..Biraz yakınlaştığınızda o çelik zırhın altında nasıl yufka ve kırılgan bir yürek taşıdıklarını,ne kadar duygusal adamlar olduklarını görürsünüz.Yürekleri vatan sevgisi ile dolu kutsal ocağın insanlarını tanıyın diye yazıldı bu anılar.Biz unutmadık,Sizde unutmayın.
Bütün gayretler,azimli,kararlı çalışmalar,verilen bedeller,dökülen kanlar her şey vatan için...

Kitabın gelirleri şehit ve gazi aileleri için yapilacak projelerde kullanilacak.
Her kelimesini aklıma kazıdığım bitmesin diye okumaya kıyamadığım bittiğinde yeni kitaba bile başlayamadığım tek kitap.. öyle bi kitap ki inanın üzerinde bıraktığı etki aylar sonra bile geçmiyor..
Kitabi daha okumadim ama muhtesem oldugunu biliyorum insallah Allah bizede nasip eder ozel harekatci olmayi ulkemizi vatanimizi bayragimizi korumak bizim serefimizdir onurumuzdur
Ne biçim insan ne biçim bir adamlardır bu Özel Harekatçılar? Panzere ve önümüzdeki araca onlarca mermi atılmıştı. Ama o, taciz deyip geçivermişti.
Ne biçim insan ne biçim bir adamlardır bu Özel Harekatçılar? Panzere ve önümüzdeki araca onlarca mermi atılmıştı. Ama o,taciz, deyip geçivermişti.
Kolektif
Sayfa 55 - Sinapsis
Hepimiz gençtik, sağlıklıydık, idmanlıydık, teçhizatımız sağlamdı ama doğa her şeye galip geliyordu.
Kolektif
Sayfa 25 - Sinopsis Yayınları
Hepsinin gözlerinde sevinç yıldızları parlıyordu çünkü bir geceyi daha silahlı tacize uğramadan, kimselerin burnu kanamadan ve aramızdan kimseyi kaybetmeden olaysız bitirmişlerdi.
Kolektif
Sayfa 42 - Sinopsis Yayınları
Çay içerken komutan, "Sizin yerinizde normal asker olsaydı komple şehit olurlardı, komando olsaydı yarı yarıya şehit verilirdi. Oysa siz hiç zaiyat vermeden yedi kelle aldınız; tekrar tebrik ederim," dedi.
Kolektif
Sayfa 140 - Sinopsis Yayınları
Bu ranzanın altında Siirt'ten birlikte geldiğimiz, Müftü diye hitap ettiğimiz Adnan, üste ise timden başka bir arkadaşım yerleşmişti. Ancak ranzaların vidalarını kontrol etmemişler. Sabah saat altı gibi bir gürültü ile uyandığımızda, ranzanın kapıya doğru devrildiğini, karşısında bir şey olmayınca tamamen katlandığını, Müftü'nün iki ranza arasında sıkışıp başının başucundaki demirlerin arasına sıkıştığını gördük.
Kolektif
Sayfa 121 - Sinopsis
"...Tam o anda müdürümüz ayağa kalktı ve kendine yakın olan arkadaşlardan birine bağırarak,"Senin çocukların var mı?" diye sordu.Arkadaş "Yok,"dedi.Sonra,"Paran ya da araban var mı?"diye sordu. Arkadaşımızdan yine,"Yok" cevabı geldi.
"Ulan ben niye önden gidiyorum,o zaman sen öne geç.Ölürsen sen öl!"deyince millet bastı kahkahayı."
Kolektif
Sayfa 57 - Sinopsis,EPOHDER

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Özel Harekatçı Olmak
Baskı tarihi:
2016
Sayfa sayısı:
240
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059158596
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Bence Kitap
Ercan Ersoy
Eser Sahibi-Nedim Ekici

Emekli Özel Harekatçıların Anılarından Derlenen Kitabımız.

Kimileri Katil Dedi Kimileri Kahraman Herkes Susacak Şimdi Biz Konuşacağız.

Emekli Polis Özel Harekatçıların Gerçek Yaşanmış Anılarıdır.

Kitabı okuyanlar 35 okur

  • Halil Yağız KARATAŞ
  • Muhammet Yasir Alay
  • F *
  • Elif Öztürk
  • Tunahan koç
  • Gökhan Şenses
  • Nesli Şah
  • Fehmi Gürsoy
  • Zeyn
  • Mətin

Cinsiyetlerine göre okuyanlar

Kadın
%42.9
Erkek
%57.1

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%68.2 (15)
9
%18.2 (4)
8
%9.1 (2)
7
%4.5 (1)
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0