Papatya Falı Lovett, Texas Serisi 1

6,1/10  (19 Oy) · 
58 okunma  · 
17 beğeni  · 
1.770 gösterim
Daisy, yüksek topuklu ayakkabılarının bir daha Lovett kasabasının tozuna bulanmayacağına dair kendine söz vermişti. Ama hayat işte… Geri dönmek zorunda kalacağını kim bilebilirdi ki…

Üstelik her şey bıraktığı gibi duruyordu. Kız kardeşi hâlâ biraz çılgındı. Annesi bahçesini pembe plastik flamingolarla dekore etmeye devam ediyordu. Yıllar önce buruk bir hikâye olarak ardında bıraktığı Jackson ise hâlâ eski günlerdeki gibi çekiciydi. Daisy'nin, ona mutlaka anlatması gereken bir şey vardı; bir sır… Yıllarca sakladığı ve artık sonuna geldiği için mutlaka açıklamak istediği bir sır.

Jackson ise durmadan karşısına çıkan Daisy'nin onu takip ettiğini düşünmeye başlamıştı. Ondan uzak durmaya kararlıydı. Aynı hatayı tekrar yapmayacaktı; yapmayacaktı; yapmazdı, değil mi?!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786055092672
 • Orijinal Adı:
  Daisy's Back in Town
 • Çeviri:
  Gamze Tokgöz
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Zeynep 
21 Kas 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 8/10 puan

Okurken eğlendiğim, günlük hayatın stresinden arındığım, hikayesi ve kurgusu basit ama eğlenceli, romantik komedi tarzında bir kitap. Rachel Gibson'ın kitapları hep bu tarzda ve okuduğum ağır kitapların arasına bu tarz kitaplar serpistirmek beyninin dinlenmesine de yardımcı oluyor.

angelsbooks 
17 Oca 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 5/10 puan

Kapakta görüldüğü gibi sahillik bir durum yok ortada. Olaylar Teksas'ın bir kasabasında geçiyor. Kitabı adıyla çok bağdaştıramadığımı da söylemem lazım. Bu tarz kitapları arka arkaya okursanız sevmeyebilirsiniz ama benim gibi araya ihtiyaç duyarsanız hoşunuza gidebilir.

Papatya Falı benzeri kitaplar

PINAR DEĞİRMENCİ 
 18 Tem 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Papatya Falı
Rachel Gibson
Hımm ben kitabı sevemedim
Nedeni tamamen garip
Birbirini çok seven iki arkadaş
Ikiside aynı kıza aşık oluyorlar
Jack tamamen çılgın eğlenceli ve her daim kazanan taraf ama kızımız bir anlık boşlukla çok farklı bir şey yapıyor kitabın konusu tamamen bana ters bilmiyorum ne olursa olsun kızın yaptığı şeyin anlamsız olduğunu düşünüyorum ve saçma buldum fena halde .sebepleri özelikle. Hatta kızdım her konuda o yüzden kitabı beğenmedim gerçekten.neyse bakalım ikinci kitap nasıl buna 5/2 veririm sanırım

Seda Köktürk 
19 Mar 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi

Daisy nin hikayesini anlatan bu kitap bana hayatın ve insanların beklemediğimiz sırlarla dolu olabileceğini fakat o sırların sonunda bilemediğimiz güzelliklerle de karsilaşabileceğimizi gösterdi. Anlatımını gayette başarılı buldum.

fatma eren 
12 Oca 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitap güzel ve seri bir şekilde okunsada bana göre bu büyüklükteki bir sırrın bu kadar saklanması bence saçma...

Bohem_kizi 
13 Şub 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · 4/10 puan

Totalde cok fazla romantik kitap tercih edenlerden degilim çünki kurgusunu zaten biliyosunuz az çok. Fakat bazı dönemlerde böyle hafif kitaplar iyi gelebiliyor (üst üste kapitalizm konulu kitaplar açıkcası çok bunaltmıştı). Ama genel baktığımızda sizi zorlamayan romantik komedi film tadında bir kitaptı. Yalnız okumadan önce dikkat etmeniz gereken konu +18 lik kısımlar vardı ki zaten bir romantik kitaplarda olmazsa olmaz özellik maalesef. Yine de fena değilldi...

Kitaptan 2 Alıntı

Zeynep 
 20 Kas 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Çocuk
Sen bir kadının, bir erkeğe yapabileceği en alçakça şeyi yaptın. Benim çocuğumu doğurdun ve onu benden gizledin.

Papatya Falı, Rachel Gibson (Sayfa 212)Papatya Falı, Rachel Gibson (Sayfa 212)