1000Kitap Logosu
Paramparça Prens
Paramparça Prens
Paramparça Prens

Paramparça Prens

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.1
165 Kişi
283
Okunma
67
Beğeni
1.620
Gösterim
320 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 9 sa. 4 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Yabancı Yayınları · Mayıs 2021 · Karton kapak · 9786257973885
Orijinal adı
Broken Prince
Diğer baskılar
Paramparça Prens
Broken Prince
Bu aşk benim sonum olacak Reed Royal zengindi, yakışıklıydı, güçlüydü. Okuldaki her kız onunla olmaya can atıyor, her erkek onun yerine geçmek istiyordu. Ancak Reed ailesi dışında kimseyi önemsemezdi. Ta ki hayatına Ella Harper girene kadar. Babasından ve onun yeni oyuncağından intikam almak isterken kendini bambaşka bir çıkmazda bulmuştu. Artık tek arzusu Ella'nın güvende ve yanında olmasıyken, yaptığı bir hatayla her şey elinden kayıp gitmişti. Herkes Royalların zehirli olduğunu söylüyordu ve belki de haklılardı. Etrafı sırlar, düşmanlar ve ihanetle sarılmışken, Reed gerçek bir Royal olduğunu kanıtlamak ve ailesini korumak zorundaydı.
6 mağazanın 6 ürününün ortalama fiyatı: ₺24,71
8.1
10 üzerinden
165 Puan · 47 İnceleme
Tutku Petek
Paramparça Prens'i inceledi.
320 syf.
·
15 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Erın Watt sonların kadınısın... Biri bana üçüncü kitabı fırlatsın ne olur ya! İlk kitapta Gossip Girl havası var diyen Tutku seri üzgün çünkü bu kitap Gossip Girl'den de beter çıktı. Kaos, entrika, tutku ve aşk'ı serinin ikinci kitabında dibine kadar hissetmekle kalmayıp toksik ilişkilerinin zirvesini yaşıyoruz. Seri kitaplarında en çok sevdiğim nokta sonu nerede bitse kaldığı yerden devam etmesidir. İkinci kitapta da birinci kitabın sonundan başlıyoruz. Spoiler olmaması için şifreli söyleyeceğim okuyanlar anlayacaktır. İkinci kitapta en sevdiğim nokta malum olaydan sonra Reed'in düşüncelerine yer verilmesiydi. Nasıl hissettiğini, ne düşündüğünü merak ettiğim bir konuydu. Malum olaydan sonra olan olaylar ilk olayı silip süpürüyor diyebilirim. Yeri geldi şok oldum, yeri geldi sinirden kitabı duvara fırlatmak istedim ama sonuç olarak genel anlamda severek okudum. Hatta ilk kitaptan daha çok sevdim diyebilirim çünkü Royallerin içine daha fazla girmekle kalmayıp, onlar hakkında çok fazla şey öğreniyoruz! Karakterlere gelecek olursam; Easton hala favorim. Aşırı seviyorum yani ona olan sevgimi anlatamam. En sinir olduğum ise... Gid. Lanet olasıca velet seni sinirlerim zıpladı. Her neyse kitap genel olarak çok güzeldi. Sizde toksik ilişki temasını işleyen, sürprizlerle sizi şok edecek, bol entrika ve aşk okumak istiyorsanız hadi buyrun gelin
Paramparça Prens
8.1/10
· 283 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
bookslawer
Paramparça Prens'i inceledi.
320 syf.
·
8/10 puan
“Tam anlamıyla mutlu olmanın ne demek olduğunu biliyordum. Ama asıl sorun, mutluluk uçurumundan düşmenin fena hâlde can yakmasıydı.” Selammm dostlar! Bugün, Erin Watt’ın kaleme aldığı Royal serisinin ikinci kitabı ile karşınızdayım: “Paramparça Prens”. Bilen bilir; seri kitapları okumaktan ne kadar çok hoşlanıyorsam, devam kitapları için yorum yapmaktan da o kadar nefret ediyorum. Spoiler vermek de istemediğimden mümkün olduğunca üstü kapalı konuşacağım. Serinin ilk kitabında; babasını hiç tanımamış ve annesinin ani ölümüyle yalnız kalmış olan Ella, vasisi Callum Royal’in birden ortaya çıkışıyla ufak çaplı (!) bir şok geçirmişti. Astor Park züppeleriyle ve nefret dolu beş erkek kardeş ile baş edebilmek de sandığı kadar kolay değildi. Babasından ve onun yeni oyuncağından intikam almak isterken bambaşka bir çıkmaza giren Reed ise, kitabın sonunda yaptığı bir hatayla her şeyi eline yüzüne bulaştırdı ve Ella’nın malikâneyi terk etmesine sebep oldu. Herkes Royalların zehirli olduğunu söylüyordu ve belki de haklılardı… Peki ya şimdi; etrafı sırlar, düşmanlar ve ihanetle sarılmışken, Reed gerçek bir Royal olduğunu kanıtlayıp ailesini koruyabilecek, Ella’yı güvende ve yanında tutabilecek mi..? ‍ Annelerinin kaybından sonra Ella ile birlikte yeniden toparlanan Royal kardeşlerin onun gidişiyle sarsıldığını görmek harikaydı. Yanlış anlamayın. Karakterleri keşfetmek ve gelişimlerine tanıklık etmek güzeldi. Özellikle Reed’in düşüncelerine yer verilen kısım büyük ölçüde ona olan sinirimi de törpüledi. Easton yine çok sevimli ve komik olmayı başarmıştı. Bay Callum’u gerçek bir baba figürü olarak görmekse içimi rahatlattı. Brooke ile Dinah’ın sahte tavırlarından bahsetmek dahi istemiyorum. ‍Serinin ilk kitabına göre daha duygusal ve iyi buldum. İlk yarı durağan geçse de ikinci yarıda her şey sarpa sardı. Ve daha kötü ne olabilir ki diyince yazar bombayı patlattı. Yani o son… daha ne diyebilirim ki! Formül basit, KAOS + ENTRİKA + TUTKU + AŞK + DİBİNE KADAR TOKSİK İLİŞKİLER = SİZ ise, bu kitaba bir şans tanıyın.
Paramparça Prens
8.1/10
· 283 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Rabia ️
Paramparça Prens'i inceledi.
320 syf.
·
10 günde
·
7/10 puan
Her seferinde kendimi kötü bir yorum yapmaya hazırlıyorum ama son 10 sayfada bir şeyler oluyor ve ben merakıma yenik düştüğümden heyecanlanıp kitabın güzel olduğunu falan düşünüyorum. Kitabı çat diye bitirmese yazar ne ikinci kitabı okurdum ne de üçüncü kitap ne zaman çıkacak diye beklerdim. Konunun ortasında tam heyecanlı yerinde birden kitabın bitmesine çok sinirleniyorum. Delacorte ailesi tam bir baş belası çıktı, Brooke’un sonu şaşırttı ama ya Steve? Biri üstüme serinin devamını atsın bu aileyi çözmek istiyorum!!!
Paramparça Prens
8.1/10
· 283 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
23
Rumeysa
Paramparça Prens'i inceledi.
320 syf.
·
43 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Paramparça Prens - Erin Watt 10/10 Paramparça Prens'in yorumu ile geldim. İlk kitabı bir günde bitirmeme rağmen bu kitabı o kadar hızlı bitirmedim sıkıcı değildi hatta çok güzeldi ama okuyasım gelmedi. Neyse çok güzeldi ya Ella bence harika bir karekter. Reed zaten mükemmel çok seviyorum onu. İkisi de favorim ama bu kitapta Callum'un gücünü daha çok hissettim adam tam bir kral her şeyden haberi varken salağa yatması peki . Brooke senin Allah belanı versin diycem ama zaten verdi yani. Lanet bir karekter ya her şekilde bela. Sonu aşırı heyecanlı bitti. Bu kitapta Reed'in de düşüncelerini okumak çok hoşuma gitti tam bir minnoş sevgili tipi ya gerçekten de "Bu aşk onun sonu olacak" gibi. Reed aşkım böyle devam kitapların sonunda bombayı patlatıyorsun. Royal Ailesi Çarpık Saray da görüşmek üzere...
Paramparça Prens
8.1/10
· 283 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
14