Parbat Dağı'nın Esrarı

8,2/10  (14 Oy) · 
70 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.121 gösterim
İnsanlar iki gündür merak içinde kıvranıyorlardı. Ülkenin çok sevilen Devlet Başkanı birdenbire kayıplara karışmıştı. Kayıp Başbakan kendini dünya barışına adamış çok değerli bir yöneticiydi. Ülkelerarası silahlanma yarışını durdurmaya çabalıyordu. Tüm silah yapımcıları bu yüzden ona düşman kesilmişlerdi. Halk Başkanın silah yapımcıları tarafından kaçırıldığına inanıyordu. Ama bu doğrultuda hiçbir ipucu bulunamıyordu. Gazete satıcılarının boş sokaklarda yankılanan sesleri herkesin yüreğini hoplattı. Tüm gazeteler kısa sürede kapışıldı...
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2011
 • Sayfa Sayısı:
  141
 • ISBN:
  9789754050783
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Nurcan 
28 Nis 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Kitabı çocuklarınıza ,ogrencilerinize rahatlıkla okutabilirsiniz. Hem okurken sıkılmayacakları, akıcı, merak uyandırıcı hem de çevre bilinci aşılayan güzel bir kitap.

Burak POLAT 
15 Mar 22:20 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Bu benim küçükken okuduğum en güzel kitaptı şuan konusunun çoğunu hatta hiç birini hatırlamıyorum ama çok güzeldi. Yeğeniniz gardaşınız yada bebeniz varsa mutlaka okutmalısınız belki okuma alışkanlığı kazanmasını sağlayabilir :)

Gülşah Özkaya 
10 Ara 2016 · Kitabı okumadı · Beğendi · Puan vermedi

Çocukken okuduğum en güzel kitaplarımdan biriydi. Çocukluğumda sürükleyici kitap ne demekmiş bana öğreten kitap buydu. İmzalı kitaplarımdan. Her yaşta bir çırpıda okunur.

Kitaptan 1 Alıntı