Parti Gecesi Cinayetleri Debutante Dropout Serisi 4

7,5/10  (2 Oy) · 
3 okunma  · 
2 beğeni  · 
207 gösterim
Sosyete Dedektifi Serisi’nin bu macerasında, sosyetenin isyankâr vârisi Andy Kendricks’in yolu Dallas’ın ateşli striptiz kulüplerinden birine düşer. Bu sefer başı dertte olan, bir bekârlığa veda partisi sonrası ortadan kaybolan sevgilisi Brian’dır.

Dedektiflik yeteneklerini çoktan kanıtlamış olan Andy, Brian’ı bulmak için iz sürmeye başlar. İpuçları için hiç olmadık yerlere girmesi ve işi olmayacak insanlarla yüzleşmesi gerekir. Bunlar yetmezmiş gibi sosyetenin huysuz kraliçesi olan annesi ve Brian’ın eski sevgilisiyle de iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.

Çaresizce Brian’ı arayan Andy’nin kafasında sorular dönüp durmaktadır: Tanıdığı en dürüst ve kibar adamın bagajında ölü bir striptizcinin ne işi vardır? Andy, daha ona olan hislerinden yeni emin olmuşken Brian’ı kaybedecek midir? En önemlisi, sorgusuz sualsiz güvendiği bu adamı hiç tanıyamamış mıdır?
(Tanıtım Bülteni)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2016
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786059864558
 • Çeviri:
  Yasemin Yurdakul
 • Yayınevi:
  Eksik Parça Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Serdar Poirot 
04 Eki 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 7/10 puan

Dikkat spoiler içerir.
Brian Malone ve Andrea Kendricks sevgilidir ve ortak arkadaşları Matty ile Eleanor'un bekarlığa veda partisi için erkekler ve kadınlar için olan striptiz kulüplerine giderler. Orada Brian bir kadın görür ve peşinden gider. Sonrasında da kendisinden haber alınamaz. Andrea Brian'ın eski sevgilisi ve iş arkadaşı Allie ile görüşür ve korkmaya başlar. Brian ortadan kaybolmuştur. Annesi Cissy ve erkek arkadaşı Stephen da telaşlanır. Herkes onun striptizci kız Trayla Trash ile kaçtığını zannederken kız Brian'ın arabasında ölü bulunur. Kız aynı zamanda Brian'ın müvekkili olan Oliskey Petrenko'nun da bir tanıdığıdır. Andrea, Stephen, Cissy ve Allie ile beraber Brian'ı aramaya başlar. Acaba kızı kim öldürmüş ve Brian'ı kim kaçırmıştır? Katil kimdir ve cinayeti neden işlemiştir? İşin içinde kara para aklama mı vardır? Brian ile Andrea birbirine kavuşabilecek midir? Keyifle okunan bir roman.