1000Kitap Logosu
Patron
Patron
Patron

Patron

Tek Aşkım Sensin

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.6
13 Kişi
19
Okunma
12
Beğeni
867
Gösterim
528 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 14 sa. 58 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Uğur Tuna Yayınları · Mayıs 2017 · Karton kapak · 9786059539357
Hayatı darmadağın olan, yakışıklı ve yetişkin bir adam... Adamın hayatının darmadağın olduğu günde hayatını düzene sokmaya başlayacağını düşünen bir kadın... İkisinin de peşinde olan biri var ve bu kişiye karşı birlikte direnmek zorundalar. Kaderleri bir olduğu için bu yolda beraber ilerlemek dışında yapabilecekleri bir şey yok. Peki, onların peşinde olan kişi kim? Dahası onlardan ne istiyor? Bunu zaman gösterecek ve o kişinin kim olduğunu anladıklarında oyun daha yeni başlamış olacak. "Hayatımız boyunca yapmış olduğumuz seçimler kaderimizi belirler. Hiç birimiz seçimlerimizin sonucundaki yaşantımızın nasıl olacağını bilemeyiz. Bunu zaman gösterir. Tıpkı Algın Türk ve Yetkin Mirzanlı'da olduğu gibi. Hayatları çok zor ve ne olursa olsun bir olup kenetlenmek zorundalar."
4 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺17,59
7.6
10 üzerinden
13 Puan · 3 İnceleme
528 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Kitap Adı: Patron Tek Aşkım Sensin Yazar: Ceren Oktay Yayınevi: Uğur Tuna Yayınevi Sayfa sayısı: 527 Keyifle okuduğum bir kitaptı. Bu güzel posteri de hediyeli. En çok beğendiğim kısmı ise yazarın konunun uygun yerlerinde sosyal içerikli mesajlar vermesiydi. Konu olarak başlangıçta okuduğum diğer hikayelerle aynı sandım. Ama sonra konu öyle bir değişti ki polisiye bile vardı içinde. Çok spoiler vermek istemiyorum. Algın ve Yetkin aşkı yıldırım aşkıydı. Bazı romantik sahneler çok iyiydi. Emrah ve onun gibi insanlardan gerçekten nefret ettim. Emek verilmiş bir kitap. Aksiyon sahnelerinde deliksiz okudum. Günlük hayattan verilen dersler, hayvan sevgisi üzerine yapılan vurgu ve kadına şiddeti kınaması yazarın çok iyi işlediği bir konuydu. En sonda kapanış kısmında ise dikkatli olun cümleleri çok güzeldi. Yazara ve yayınevine teşekkürler. Farkındalık yarattığı için.
Patron
7.6/10
· 19 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
5
Gülcan Bülbül
Patron'u inceledi.
528 syf.
·
14 günde
·
5/10 puan
Yazara veya kurguya lafım yok. Yazarı sosyal içerikli mesajları çok hoşuma gitti ve takdir ettim. Lakin gel gelelim edit kısmına. Editörün E si uğramamış kitaba. Valla yazık günahtır mis gibi ciltli, posterli yapmışsınız. Baskı süper de editör mü bulamadınız. Kitabı rezil ettiniz ya hu. Düşük anlamsız cümleler, noktalamalar vs tamam ben çok anlamam TDK da falan çalışmıyorum. Editörlüğü bilmem de, okuyoruz kardeşim aptal değiliz. Bir yerde bir yanlış var görüyoruz. Anlıyoruz. Uğur Tuna Yayınları, elimde bir kitabınız daha var. Onda da böyle bir rezillik göreyim vay halinize :)))
Patron
7.6/10
· 19 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
6
528 syf.
·
2 günde
·
6/10 puan
Kitabın akıcı dili ve anlatımı vardı. Aslında konusu da fena değildi. Ama bir şeyler eksikti. beni tam tatmin etmedi. Yine okunabilecek bir kitap. ....
Patron
7.6/10
· 19 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
22