Patron Tek Aşkım Sensin

8,6/10  (8 Oy) · 
9 okunma  · 
7 beğeni  · 
412 gösterim
Hayatı darmadağın olan, yakışıklı ve yetişkin bir adam... Adamın hayatının darmadağın olduğu günde hayatını düzene sokmaya başlayacağını düşünen bir kadın...
İkisinin de peşinde olan biri var ve bu kişiye karşı birlikte direnmek zorundalar. Kaderleri bir olduğu için bu yolda beraber ilerlemek dışında yapabilecekleri bir şey yok.
Peki, onların peşinde olan kişi kim? Dahası onlardan ne istiyor?
Bunu zaman gösterecek ve o kişinin kim olduğunu anladıklarında oyun daha yeni başlamış olacak.
"Hayatımız boyunca yapmış olduğumuz seçimler kaderimizi belirler. Hiç birimiz seçimlerimizin sonucundaki yaşantımızın nasıl olacağını bilemeyiz. Bunu zaman gösterir. Tıpkı Algın Türk ve Yetkin Mirzanlı'da olduğu gibi. Hayatları çok zor ve ne olursa olsun bir olup kenetlenmek zorundalar."
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2017
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9786059539357
 • Yayınevi:
  Uğur Tuna Yayınları
 • Kitabın Türü:
Meltem Parlak 
03 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

An itibarı ile kitabımı bitirmiş bulunmaktayım.. Öncelikle kitabın kapağına bayıldığımı belirtmeden edemeyeceğim.. love u Ian.

Gelelim kitabimiza.. Toplamda 527 sayfacıktan oluşmakta.. Ve su gibi akıp gidiyor sayfalar. Elime almam ile bitmesi bir oldu. Ayrıca niye bittiyse.. Yetkin'imi çok sevmiştim oysa.. Şimdi gel de serinin ikinci kitabını bekle dur. En heyecanlı yerinde biter mi kitap yahu.. Burdan yazar ve yayınevine sesleniyorum, devamını çabuk çıkarın lutfeeeeen.. Yetkin hayatını birleştirmek istediği kadına evlenme teklifi ederken terk edilir. Algın ise hayatını cehenneme çeviren Emrah'ı terk eder. Bu dörtlünün olayı aynı cafede oluyor. Sonrasında olaylar olaylar.. Yetkin, mavi gözlü karizmatik biri ve de Mirzanlı holdingin veliahtı.. Güçlü bir karakter olarak ele alınmış.. Bir şekilde Algin ile de yollari kesişiyor.. Algin da güçlü karakter aslında ama yaşadığı ilişki yüzünden kırılgan, hassas ve erkeklere güveni sıfır olan bir kız.. Bakalım yeniden sevebilecek miii ?
Yetkin ve Algın'ın peşinde olan kişiler kim ? Dahası onlardan ne istiyor ? Bu ve bunun gibi daha birçok merak ettiğiniz şeyi öğrenmek için bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyorum.. "Erkek güçlüdür evet lakin gücünü kadına şiddet olarak degil de onu koruyup kollamak ile kullanmalıdır " şeklinde mesajlar verilmiş.. Bu benim çok hoşuma gitti. Bunun için yazara ayrı teşekkür ediyorum..