Percy Jackson Ve Olimposlular: Melez Dosyaları The Demigod Files

8,9/10  (38 Oy) · 
124 okunma  · 
37 beğeni  · 
1.030 gösterim
Melez Kampı başkatibi Rick Riordan’ın hazırladığı bu kılavuz kitap sana rehberlik etmenin yanı sıra Percy Jackson’ın daha önce yayınlanmamış üç yeni macerası, kamptan en sevdiğin karakterlerle eğlenceli söyleşiler ve daha pek çok şey içeriyor.

Beş kitaplık Percy Jackson ve Olimposlular serisinin dışında yer alan bu kitaptaki öyküler, Labirent Savaşı ile Son Olimposlu kitapları arasındaki zaman diliminde geçmektedir. Genç yarı tanrılar Kronos’la savaşmadan önce neler yaşadılar, birbirleri hakkında neler söylediler, hepsini öğreneceksin.

Percy Jackson’ın dünyasındaki her şeye hakim olmak ve otoriteni konuşturmak istiyorsan bu kitabı kaçırmamalısın, Melez Dosyaları, sevilen karakterlerin resimli kimlik bilgileri ve Olimpos tanrılarının güç çizelgesi ile birlikte genç bir yarı tanrı için tehlikelerle dolu bu dünyada hayatta kalmanın ipuçlarını veriyor.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2010
 • Sayfa Sayısı:
  149
 • ISBN:
  978-605-111-543-6
 • Orijinal Adı:
  The Demigod Files
 • Çeviri:
  Belgin Selen Haktanır
 • Yayınevi:
  Doğan Egmont Yayınları
 • Kitabın Türü:
Şevval Türkmen 
 02 Eyl 13:07 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

Güzel ve macera dolu üç farklı hikaye ve bazı karakterlerin söyleşileri sizleri bekliyor.Ayrıca bu kitabı Labirent Savaşı'ndan sonra okumanız tavsiye edilir.Ondan sonra da Son Olimposlu'yu okuyabilirsiniz.

Ebrar 
16 Nis 11:19 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Seri muhteşem özellikle okumaya başladığınızda 12 yaşındaysanız;) ancak bir tavsiye: Olimpos Kahramanlarını Olimposun Kanını okumayın tüm hevesinizi yitirirsiniz.

Mertcan Yüce 
07 Şub 2016 · Kitabı okudu · 16 günde · Beğendi · 10/10 puan

Ara kitap.İlla illa okumanıza gerek yok, ama ara bir soluk için güzel bir kitap.Almanızı ve okumanızı öneririm dostlar.

Kitaptan 1 Alıntı