Piç Güveysinden Hallice Düzgün Adam Yok! Sor Bakalım Niye Yok...

6,3/10  (7 Oy) · 
49 okunma  · 
6 beğeni  · 
677 gösterim
İnsan neyle yaşar sorusunun cevabıydı "kadın".

Babama desem ki, "'Baba, sen bana adam olamazsın derdin ama bak ben Superman oldum", kuvvetle muhtemel bana diyeceği şey, "Sigortası var mı?" olur.

Usulca uzandım, çünkü "Beni öper misin?" diye soran kadın, yarın "Beni niye aramıyorsun?" diye trip atacak kadın olacaktı.

Tahmini zorlukları atlatmıştım, ama şimdi daha zorlu bir sınav beni bekliyordu. Sevgili olmadığınızı karşınızdakine nasıl anlatırsınız sınavı.

Derken aşık olur adamımız... ama niye? Ama kime? Ama nasıl?

Sen benim canımsın, işte ben o yüzden ölemiyorum.

Samihazinses Özgeçmiş:

Yeryüzünde 24. yılını geçiren samihazinses için hayat 2'ye ayrılıyor: Kadınlar ve börekler. Nabza göre şerbetin kıvamını iyi tutturduğu için herkesle anlaşabilen yazar, blog âlemine önceleri ekmek düşürmek için giriyor, ardından internet gurusu olup çıkıyor. Kadınlara olan inancını ise hiçbir zaman yitirmiyor.

Bugünlerde kendine ait atölyesinde sanat sepet işleriyle uğraşıp, hayalindeki mükemmel kadın birleşimini düşünerek hayatına kaldığı yerden devam ediyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2010
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9786054054411
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tyler DURDEN 
06 Nis 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Lise zamanı okuduğum basit bir aşk hikayesini konu almış roman. Hüsnü ile müjgan başta arkadaştırlar fakat hüsnü müjgana aşık olmuştur tabi müjganın pek umrunda değildir rahat bi karekterdir müjgan. Hüsnünün de pek aşağı kalır yanı yok ama. Kitabın sonu hüsnüyü bozguna uğratılarak bitirilmiş acıdım yani. Kısa ve akıcı bir roman bir iki saatlik boş zamanınıza sıkıştırabilirsiniz.

Çölün Kalbi 
 04 Ara 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kusura bakmayın arkadaşlar her kitaba saygım var... dememin sebebi bu kitabın bana Manisadan hediye gelmesi. Hediyeler değerlidir elbet hele kitapsa..