Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Psikoloji Kitabı

Psikoloji Kitabı

Büyük Fikirleri Kolayca Anlayın

8.910 üzerinden
68 Puan · 8 İnceleme
355 syf.
·
Puan vermedi
Herkese keyifli okumalar Bir psikoloji öğrencisi olarak herkesin psikolojiye ilgi duyduğunu biz çok sık duyarız ve bizim bölümümüz de çok fazla bilgi kirliliği vardır. Aslında psikoloji pozitif bir bilimdir ve bir yöntemi ve birden fazla altalanı vardır. Alfa...
355 syf.
·
64 günde okudu
Kitabın en ilginç yönü dergi tarzında basılmış olmasıdır. Kitaptaki bütün kuramlar ve kuramcılar belirli bir düzene göre ilerliyor. Normal bir sayfa düzeninde en üstte o kuramcıya ait bir söz, üst sol tarafta kuramın oluşmasına katkı sağlayan çalışmalar ve en alt sağda ise...
Kitabı geçen gün kitapçıca görünce bakmadan edemedim.Kitapta yok yok.. Bir çok Psikologun hayatı ve özel psikoloji akımlarından istenilen ölçüde bilgiler paylaşılmış. Psikoloji öğrencilerine tavsiye edebilirim.. Türkçe yazılan buna benzer bir kitap bulamayız sanırım Türkiyede..
355 syf.
·
Puan vermedi
·
Beğendi
·
15 günde okudu
Psikoloji Kitabı
Tesadüfen denk geldim ama çok sevdim içeriği farklı görsel olması içerisinde hemen. Hemen. Her sayfada bulunan sözler çok hoşuma gitti içerisinde hemen hemen her konudan bahsedilmiş ve arada düşüncelerimize cevap ararken yararlana bilinir bir kitap :))