P'taah Pleiades Mesajları 1

9,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
238 gösterim
1991 yılının ikinci yarısında gerçekten olağandışı ve çok özel bir şey oldu. Avustralya'nın Kuzey Queensland sahilinin tepelerindeki bir evde bir grup insan on altı hafta boyunca, yıldız halkından birinin öğretisini dinlemek üzere düzenli biçimde toplandı: Pleiades Takımyıldızı'ndan P'taah'ın sevgi ve bilgelik dolu öğretisini.

İnsanlığın, huzursuz, korku dolu bir bilinç ve içimizdeki Tanrı'nın yadsınmasının insafsız etkileri yüzünden daha önce hiç olmadığı kadar gerilim ve ıstırap içinde yaşadığı bir dönemde, P'taah iletişimi bundan daha uygun bir zamanlama ile yapılamazdı.

P'taah, insanlığı ayrılıktan Bir'liğe geçirecek olan büyük değişime hazırlayan yüce varlıklardan biri. Onun medyum Jani King aracılığıyla verdiği, sınırsız bir sevgi, sevinç, yükseliş mesajı ve günlük hayata uygulanabilir bir somut bilgidir; her ne kadar bu bilgi insan realitesini oluşturan inanç yapılarını temelinden sarsacak olsa bile.

P'taah, İnsanlık ve Dünya gezegeni için gelecek olan yüce değişimlerden söz ediyor, o görüş alanımızı yaşam-dolu ve çok-boyutlu bir evrene açıyor. O, İç-Dünya halkından ve yıldız-halkından(uzaylılardan) söz ediyor, ve böylece bize asla yalnız olmadığımızı hatırlatıyor. Dahası, o bize, korkuyu sevgiye dönüştürmemiz, gerçekte kim olduğumuzu keşfetmemiz için büyük bir anlayış sunuyor. O, insanı hayatta kalabilme mücadelesi içeren bir bilince hapseden dogmaların ve kavramların prangalarını yumuşaklıkla eritiyor, ve tüm görünümlerin aksine, insanlık için muhteşem güzellikte bir kaderi ifşa ediyor.

Yıldız-halkının insanlara olan sevgisi P'taah'ın kendi sözlerinden daha iyi ifade edilemezdi:
"Sizi yuvaya getirmek için her şeyi yapacağız"
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789756793770
 • Orijinal Adı:
  P'taah Tapes / An Act Of Faith.
 • Yayınevi:
  Akaşa Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 6 Alıntı

Oblomov 
 08 Nis 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

P'taah Pleiades Mesajları
Bir başkasının sizin hakkınızda düşündükleri sizin sorumluluğunuzda değildir. Çünkü herkes kendi korkularına ve kendi yargılarına göre tepki verir.

P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 80)P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 80)
Oblomov 
08 Nis 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Yanlış Karar
Yanlış ve doğru diye bir şey yoktur. O yalnızca insanların zihninde vardır.

P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 30)P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 30)
Oblomov 
11 Nis 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

P'taah Pleiades Mesajları
Hissettiğiniz şeyi geçersiz kılmaya, yadsımaya kalkıştığınız anda onu güçlendirmiş olursunuz.

P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 95)P'taah Pleiades Mesajları 1, Jani King (Sayfa 95)