1000Kitap Logosu
Raintree: Adalet
Raintree: Adalet
Raintree: Adalet

Raintree: Adalet

Raintree Serisi 2

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.4
7 Kişi
18
Okunma
4
Beğeni
342
Gösterim
222 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 17 dk.
Adı
Raintree: Adalet (Raintree Serisi 2)
Basım
Türkçe · Türkiye · Harlequin Türkiye · Haziran 2013 · Karton kapak · ISSN: 2147-7124 201306267
Orijinal adı
Raintree: Haunted
Raintree sadece bir soyadı ya da bir soyağacına düşülen bir not anlamına gelmiyordu. Bu onların kaderiydi… Cinayet dedektifi olan Gideon Raintree hem elektriği kontrol edebiliyor hem de hayaletlerle konuşabiliyordu. Karanlık kalpli Ansara büyücülerinin üstlerine saldığı acımasız seri katille başa çıkabilmek için bütün güçlerini kullanmak zorunda kalacaktı. Ama bundan önce, baş döndürücü ortağı Hope Malory'yle ilişkisini çözmek zorundaydı. Tam bir savaşın ortasındayken âşık olacağını düşünmemişti hiç. Kötülük tüm köşe başlarını tutmuş, onlara pusu kurarken Gideon ve Hope, aşklarını, ailelerini ve henüz doğmamış çocuklarını korumak için zamana karşı müthiş bir yarışın içinde bulacaklardı kendilerini.
7.4
10 üzerinden
7 Puan · 2 İnceleme
Maggie
Raintree: Adalet'i inceledi.
222 syf.
·
1 günde
·
8/10 puan
İlk kitaptan daha iyi olduğu su götürmez bir gerçek. Seride en sevdiğim erkek Gideon oldu. Ayrıca Raintree özellikleri beni baya cezbetti *-* . Hope ve bıcırık Emma'yı da unutmamak lazım.
Raintree: Adalet
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Baştankara
Raintree: Adalet'i inceledi.
222 syf.
·
3 günde
·
6/10 puan
Adalet, serinin ilk kitabına göre daha olaylı ve merak uyandırıcıydı. Fakat bu kitapta da karakterlere pek ısınamadım. Gideon ve Hope ikilisini ayrı ayrı çok sevmediğim gibi bir aradayken de sevmedim. Ayrıca yazarın koruma tılsımı olayına bu kadar sırtını yaslamasını ve Gideon ve Hope'un her tehlikeden güya bu tılsım sayesinde kıl payı kurtulmasını inandırıcı bulmadım. Büyük savaş bu kitapta başlar sanıyordum ama o da son kitaba kaldı. En başından beri Mercy'nin hikâyesini çok merak ediyordum. Dolayısıyla üçüncü kitap için daha umutluyum.
Raintree: Adalet
OKUYACAKLARIMA EKLE
12