Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi

Soner Yalçın

Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi Sözleri ve Alıntıları

Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi sözleri ve alıntılarını, Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi kitap alıntılarını, Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
Kaybetme korkusu, yaşamımız boyunca bizi dikkatli olmaya mecbur etti. ... ~...
nerede esrarengiz bir olay olsa, altından Çiller ailesi çıkıyordu! ... ~...
Yeraltı dünyasında bir söz vardır: sağ kolu sol kola kestirmek. ... ~...
Cami dışında bir grubun istiklal marşını söyledigi duyuldu bu arada bir grup bildiri dağıttı: "10 herkes öğrenmeye çalıştı, ama kimse anlamaya gayret etmedi Çatlı 40 yaşındaydı Turan ülkesi kadar büyük bir akrep ısırmıştı beynini 40 yıllık yaşamına ne çok esrarengiz olay sığdırmıştı abdullah Çatlı Nevşehirde doğmuş ve yine Nevşehirde toprağa verilmişti.
Unutmayın ki, mafya hep çok ulusla çalışır..
Sayfa 91 - Doğan Kitap - 33.Baskı - 2005Kitabı okuyor
2. Dünya Savaşı’ndan zaferle çıkan Sovyetler Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri, savaştan sonra kendi aralarında “Soğuk Savaş” a başladılar.Bu yeni tarz savaş döneminin insanlığa “hediyesi” Gladio’ydu.Sovyetler Birliği dağıldı ama Gladio’ya duyulan ihtiyaç bitmedi.Ama bu kez görevi artık komünizmin yayılmasını önlemek değil “Yeni Dünya Düzeni” ne bekçilik yapmaktı.
Sayfa 135Kitabı okudu
Ancak şunu da biliyoruz ki, dünyanın tüm istihbarat örgütleri, kullandıkları tetikçilere çoğu kez para yerine uyuşturucu verirler.
189 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.