Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi

Soner Yalçın

Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi Gönderileri

Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi kitaplarını, Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi sözleri ve alıntılarını, Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi yazarlarını, Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi yorumları ve incelemelerini 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
Açiklama
Okumuş olduğum sayfada
Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi
Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi
yaziyor du benimde dikkatimi çektiği için paylaşmıstim ama hemen hadi ordan diyen dalga gecen bir kac kisi oldu okumadigimız sayfalarda ki yazilari paylasmiyoruz sonucta bunuda paylasmamdaki amac da bundan kaynaklifir yanlis bir alinti olmadigidir.
Cami dışında bir grubun istiklal marşını söyledigi duyuldu bu arada bir grup bildiri dağıttı: "10 herkes öğrenmeye çalıştı, ama kimse anlamaya gayret etmedi Çatlı 40 yaşındaydı Turan ülkesi kadar büyük bir akrep ısırmıştı beynini 40 yıllık yaşamına ne çok esrarengiz olay sığdırmıştı abdullah Çatlı Nevşehirde doğmuş ve yine Nevşehirde toprağa verilmişti.
 duruşmalar kitaplar belgeler tutanaklar ifadeler bazı belgelerin gösterilmesi duruşmadaki ifadeler bu kesitleri paylaşmaları ve kitapta bunları çok detaylı bir şekilde anlatmaları gerçekten çok iyi ve kitap okuduktan sonra vav evet bunlarda mı olmuş yaşanmış mı diye insan bir sorguluyor
Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi
Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi
12 Eylül Darbesi..
CİA Türkiye masası şefi Paul Henze, Beyaz Saray'da Situation Room diye bilinen, çok önemli gelişmeleri izleyen bölümü aradığında, "Our boys have done it" (Bizim çocuklar darbe yaptı) dedi..
Sayfa 99 - Doğan Kitap - 33.Baskı - 2005Kitabı okuyor
Unutmayın ki, mafya hep çok ulusla çalışır..
Sayfa 91 - Doğan Kitap - 33.Baskı - 2005Kitabı okuyor
Yakın arkadaşları, "Çatlı'nın büyüklüğü, sırlarını kimseye söylememesinden geliyordu." diyorlar.
Sayfa 41 - Doğan Kitap - 33.Baskı - 2005Kitabı okuyor
‘Bilgi sahibi olmak için okumak zorundaydılar. Aynı zamanda bilgili olduklarını göstermek için, mütevazi davranmalıydılar.’
Doğan KitapKitabı okudu
349 syf.
·
Puan vermedi
·
7 günde okudu
Kitapta genel olarak iyi bir arşiv çalışması var . Fakat kitap özellikle solcular masum , ülkücüler ise eli silahlı katil ve uyuşturucu taciri mottosunda ilerliyor .
Reis: Gladio'nun Türk Tetikçisi
Reis: Gladio'nun Türk TetikçisiSoner Yalçın · Doğan Kitap · 20102.257 okunma
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.