Renklerin Şifresi Kendimize, ilişkilerimize ve hayata bakmanın yeni bir yolu

9,0/10  (1 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
347 gösterim
Dünyanın en iyi renk uzmanı Psikolog Dr. Taylor Hartman sizi renklerle tanıştırıyor.

Bu kitap bir mucize... Kesinlikle okuyun ve hayatınıza uygulayın. Siz! Hangi Renksiniz? Renkleri ne kadar tanıyorsunuz. Renginizi doğru belirleyin; hayatınızı, ilişkilerinizi ve geleceğinizi doğru belirleyin Renklerin Şifresi kitabında insan davranışlarını belirleyen motifler hakkında devrimsel bir açılım sunulmaktadır. Kitapta öğretilen ilkelerin uygulanması durumunda her birey kendi yaşantısını çevreleyen motifleri nasıl daha iyi kullanabileceğini görecektir.

Bunları bilmek sizin başkalarıyla olan ilişkilerinizde daha başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu kitap kişinin kendisini ve tüm insani ilişkilerini anlaması için zengin bir yolculuktur. İlk kez olarak insan ilişkilerinin yalnızca ne olduğunu değil, aynı zamanda neden olduğunu öğreneceksiniz. Kitap sizin etrafınızda gördüklerinizi daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca kendinizi daha iyi tanımanız için size bilgi verecektir.

İnsanların% 85'i sınırlı insan yetenekleri nedeniyle geçtiğimiz yıl işlerini kaybetmişlerdir. Yanlış seçim nedeniyle her yıl çalışan bulma veya işten çıkarma nedeniyle yüz binlerce dolar boşa harcanmaktadır. Amerika'daki evliliklerin % 50'si boşanma ile sonuçlanmaktadır. Yalnızca bu istatistikler bile kendimizi ve etkileşimde bulunduğumuz insanları daha iyi tanımanın neden bu denli önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. Kitabı okuduğunuz zaman, sonsuza kadar kendinizi ve başkalarını daha anlamlı bir perspektiften göreceksiniz. Bu kitap sizin Gerçekten kim olduğunuzu öğrenmenizi sağlayacaktır. Kitabın sunduğu mucizeyi elinizden kaçırmayın! Hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

"Nihayet Psikoloji Dünyasından temel bir eser çıktı! Bu geçici bir heves değil ve kitap içerdikleriyle kendimizi ve iletişim içerisinde olduğumuz insanları çok daha iyi anlamamızı sağlar. Eğer hala okumadıysanız kendinize bir iyilik yapın ve bu kitabı okuyun! Kendinizi ve başkalarını eskisinden farklı göreceksiniz."

Howard Alper
CEO Chicago Illinois

"Eğer bu kitabı almazsanız hayatta birçok şeyi kaçırmış olursunuz. Bu gerçekten çok açık."

Dane Anderson
Corona Del Mar California
 • Baskı Tarihi:
  2008
 • Sayfa Sayısı:
  344
 • ISBN:
  9786055943288
 • Orijinal Adı:
  Discover Your Sales Strengths: How the World's Greatest Salespeople Develop Winning Careers
 • Çeviri:
  Seval Birdal
 • Yayınevi:
  Pegasus
 • Kitabın Türü: