Adı:
Risk
Baskı tarihi:
Mayıs 2007
Sayfa sayısı:
192
Format:
Karton kapak
ISBN:
9789752108479
Orijinal adı:
At Risk
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Altın Kitaplar
Patricia Cornwell on yıldır olağanüstü yeteniği sergileyerek okuyucularını yalnızca büyülemekle kalmamış aynı zamanda şaşırtmıştır da. "Risk" de o kitaplara eklenecek bir romandır. Ürperten gerilimi, zengin karakterleri ve yazarı uluslararası bir fenomen haline getiren adli tıp incelemeleriyle okuyucuları soluk soluğa bırakacak bir eser.

Ulusal Adli Tıp Akademisi’nde bir kursa katılmış olan Massachusetts Eyaleti Dedktifi Winston Garano, diğer adıyla Geronimo, Tennessee’nin Knoxville kasabasına bir görev için çağrılır.

Geronimo’nun patronu olan bölge savcısı, güzel olduğu kadar sert bir mizaca sahiptir ve eyalet valisi olmak için adaylığını koymuştur. Güzel savcı seçimlerde ortaya attıkları, ’Suç her zaman suçtur!’ sloganı ile yirmi yıl önce işlenmiş bir faili meçhul cinayeti çözüme kavuşturmak, böylece bölge valiliğini tereyağından kıl çeker gibi kolayca elde etmek niyetindedir. Bunun için bir yasa çıkartacaklarına dair vaatlerde bulunur. Ancak Geronimo, söz konusu edilen davanın izini sürerken görünenin ardında gizli oynandığını fark eder. Artık Geronimo için kurulu oyunu bozma zamanı gelmiştir.
Risk bütün baskıları
Gösterilebilecek uygun bir kayıt bulunamadı.