Rüya Sokağı 31 Romantik Komedinin Mücevheri

7,0/10  (1 Oy) · 
8 okunma  · 
1 beğeni  · 
370 gösterim
"Lisa Jewell'ın alametifarikası olan sıcaklık ve mizahla dopdolu, hayat güzelleştiren bir masal."

Aslında Aşk Çok Yakında...

Yıllarca aynı sokakta yaşadılar. Tanışmadılar. Kadın, her fırsatta adamın sıradışı evini gözledi. Kapıdan çıkan tuhaf kiracıları izledi. Bazen, bir şeylerin başlaması için küçücük başka bir şey gerekir ya... Sonunda karşılaştılar. Birbirlerine ihtiyaçları vardı. Kırık kalplerin üzerine saçılan aşk kıvılcımları, pek yakında ikamet eden ateş ve barutu harekete geçirmişti.

Ve hayat, daha o an güzelleşti.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2012
 • Sayfa Sayısı:
  432
 • ISBN:
  9786054560370
 • Çeviri:
  Aslı Gizem Kovulmaz
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Leyla yüksel 
14 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Puan vermedi

Merhabalar uzun zamandır aşk romanı okumak istiyordum ve kütüphane de görünce direk atladım fakat kapakta yazanlardan dolayı bir hayal kırıklığına uğradım çünkü kitabın kapağında romatik komedi yazıyordu -tamam bu çok alışılagelmiş bir şey - ama kitap romantik komedi ile alakası yoktu. Arka kapakta yazanlara göre +18 içeriğin bolca bulunacağı bir kitap olarak gösterilmiş; o da yoktu. Acaba satış politikası tarzı bir şey miydi merak ettim.
Bilirsin her kitabın kendine has bir havası vardır, kimisi bitince seni yenilmez hissettirir, kimisi aşık.. bu kitap beni oldukça kırılgan hissettirdi. Kitap en ufak kötü bir olayda dağılacak gibiydi ama tabi ki öyle bir şey olmadı. Çok güzeldi böyle aşk romanı okumaktan ziyade kendimi Kristin Hannah romanı okuyor gibi hissettim. Yer yer duygulandım çokça arada kaldım sevip sevmediğime dair ama sevdim  Toby'nin fedakârlığı, Leah'ın gerçekliği çok hoştu. Rudy karakterine sinir oldum. Kitapta sadece bir çiftin hayat hikayesi anlatılmıyor pek çok hayata dokunup hepsiyle yaşıyorsunuz.
Ben sevdim, tavsiye ederim.
Kitaba puanım: 4,5/5