Saftirik Greg'in Günlüğü 1

8,1/10  (81 Oy) · 
196 okunma  · 
83 beğeni  · 
1.545 gösterim
Epsilon Gençlik Kulübü okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg'le tanıştırıyor.

Yazar ve illüstratör Jeff Kinney'in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem de büyüklerin gülerek okuyacakları bir günlük çıkıyor.

Çocuk olmanın ne zordur değil mi? Gelişimini henüz tamamlamamış ufaklıklarla, her gün tıraş olmak zorunda olan zamanların aynı sıralarda oturmak zorunda kaldığı ortaokulda okuyan Saftirik Greg'in Günlüğü bir zamanlar benzer şikâyetlerle dolu olan yetişkin okuyucuları ve halen aynı sıkıntıları çeken gençleri oldukça eğlendirecek.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  220
 • ISBN:
  9789944821117
 • Çeviri:
  İlker Akın
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nurhan yıldırım 2 
13 Şub 22:26 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu seri ilk okuduğuö kitap ve ensevdiğim seri bu seri bu seride many diye bir kardeşi doğuyor bu kitapta diğerleri gb komk ve hoş herkeze tavsiyem okuyun

Nurhan yıldırım 
08 Şub 20:48 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kitabı inceladim bu kitapta greg adlı birçocuğun maceralı hayatını anlatıyor bir çok arkadaşları ile geçirdiği olay ve maceralar bitmiyor

Deniz Erol 
19 May 13:24 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 9/10 puan

Olabildiğince komik,eğlenceli ve sürükleyici bir karikatür serisi Safitirk Greg. Seri, ilkokuldan ortaokul 2'ye kadar hep benim favorim olmuştur. Yeni kitabı çıktığı anda hemen koşup alıp büyük bir sevinçle okur ve yeni çıkacak kitabını büyük bir heyecanla beklerdim. Çocuklara seriyi okumalarını kesinlikle tavsiye ediyorum.

Merve Akpınar 
 29 May 21:32 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Bir çocuk kitabı olan Saftirik Greg serisi Greg adındaki bir ortaokul çocuğunun başına gelenleri ve bakış açısını günlüğüne aktarması şeklinde şekilleniyor. Greg günlük yaşadıklarını kısaca anlatıyor ve bazen karikatürlerle de gösteriyor. Bu kitabı normalde ortaokuldan büyüklerin okuması çok mantıklı değil fakat iyi bir ebeveyn eminim çocuğuna almadan önce o kitabı kendi de okuyordur. 220 sayfa gözükmesi de gözünüzü korkutmasın keza iki saat gibi bir sürede bitecek bir kitap. Eminim çocuklarınıza bu kitap serisi sayesinde okumayı sevdirebilirsiniz. Hedef kitlesi dediğim gibi ortaokula yeni geçmiş ve hali hazırda ortaokula devam eden çocuklar. :)

Iyi eglenceli bi kitap. Normal bi cocugu anlaasi halde surukleyici. Ama cocuga biraz sinir oldum :). Okusanizda okumasanizda birsey degismez ama okursaniz farkli bi kitapi daha kutuphanenizin kosesine koyarsiniz. Kim bilir bekli bi gun çocugunuza arkadasiniza verirsiniz

Kuchiki Byakuya 
10 Mar 16:26 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

güzel bir kitap sevdim ayrıca okuma becerisini gelıştırıyor okumanızı tavsiuye ederim mutlaka okuyun herkes okumalı dersler çıkarmalı gayet guzel okuyun diyeceklerım bu kadar iyi gunler

Ruta 
 28 Ağu 00:07 · Kitabı okudu · 1 günde · 1/10 puan

Kitabı incelemek ve yeni nesilin ne okuyarak büyüdüğünü görmek istediğim için okudum. Ancak seksist ifadeleri görmek beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu tarz ifadeler içeren bir kitabın New York Times Bestseller listesinde olması ise beni oldukça üzdü. Kesinlikle küçük kardeşimden ve yeğenlerimden uzak tutacağım bir kitap.

Muzaffar Pashazade 
20 May 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 8/10 puan

Küçük bir çocuk var. Kalemle çizilmiş bir hayatı. Gerçekleri. Şakaları. Anladıkları.

Sizi çocukluğunuza döndürecek, macera dolu bir kitap.

Emre Şeyda 
14 Tem 08:51 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Okumaya başladığında çocuk kitabı olduğunu biliyordum. Yaşım da hayli geçkindi bu kitaba göre ama okumaya başladığımda elimden bırakamadığım bir gerçek. Böylesine eğlenebileceğim aklımın ucuna gelmezdi. Karakterler olayların gelişimi çok başarılı. Gerçi kitaplarda tam bir olay örgüsü yok. Konudan konuya atlıyor ama hepsini de bir şekilde birbirine bağlamayı başarıyor. Kitap resimlerle de destekleniyor ve inanın ki resimler de hikayeye çok büyük destek veriyor. Bu resimler sayesinde çok daha eğlenceli olduğu kanaatindeyim.

Yeşim Gökyıldız 
 21 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Çok eğlenceli bir kitaptı Çoğu yerinde güldüm ve çok eğlendim . Özellikle Oz Büyücüsü gösterisine .. Sizi okul yıllarınıza geri götürecek akıcı anlatımlı bir kitap . Filmini de izleyeceğim , o nasılmış bakalım . Eğlenceli hikayeler , günlük hikayeler oukmayı sevenlere tabi ki tavsiye olunur .

2 /

Kitaptan 2 Alıntı