Saftirik Vampirin Günlüğü - Ezik Prens Saftirik Vampirin Günlüğü (Wimpy Vampire) Serisi 2

8,7/10  (15 Oy) · 
49 okunma  · 
14 beğeni  · 
994 gösterim
İlk "Saftirik Vampir" Kitabı İçin Övgüler

"Bundan daha esprili bir karışım olamaz."
-The Best-

"Aklımda tek bir soru var: Kitabın devamı gelecek mi? (Umarım gelir!)"
-Books 4 Teens-

On beş yaşında vampire dönüştürülen Nigel Mullet sonsuza dek bu yaşta kalacak ve hep ergenlik sorunlarıyla baş etmek zorunda olacaktır.

Günlük tutmaya devam eden Nigel yeni döneme okulun en popüler öğrencilerinden biri olarak başlar. Ayrıca seksen yıllık yalnızlıktan sonra nihayet bir kız arkadaşı vardır. Ancak hayatı okula yeni öğrenci Jason'ın gelmesiyle bir kez daha altüst olur.
Jason onun kız arkadaşını elinden alınca, Nigel intikam yemini eder. Ama Jason hakkında daha çok şey öğrendikçe, kafası karışır. Bu gizemli sınıf arkadaşı gerçekte kimdir? Nigel biricik ölümsüz aşkını nasıl geri kazanacaktır?
(Tanıtım Bülteninden)
Elçin Büyük 
12 Eyl 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · 10/10 puan

Mükemmeldi birinci kitabın devamı olduğunu bilmiyordum bu iki seri mükemmel Epsilon Yayın Evine ve Kenan Özgür'e teşekkür etmek istiyorum sayelerinde bu kitabı keşfedip okuyabildim okuyun abi yaa özellikle vampir delileri

Merve Akpınar 
06 Nis 12:55 · Kitabı okudu · 41 günde · 6/10 puan

Avm de arkadaşlarınızı beklerken siz ne yapıyorsunuz bilemiyorum ama ben kendimi kitabevlerine atıyorum ve bulduğum kısa keyifli kitapları okumaya başlıyorum. Anlık okuduğum için çerez diyebileceğim yarım bıraksam bile bir şey kaybetmeyeceğimi hissettiğim kitaplar oluyor bunlar. Bu kitabı da yine bu şekilde okudum zaten okuduğum sürenin uzunluğundan da bellidir. Açıkçası ne almaya ne de okumaya değer bir hikaye. Fakat canınız sıkılıyorsa ve elinizin altında mevcutsa bakabilirsiniz. Bu arada ben ilk cildini okumamıştım ve sonradan anladım bunun ikinci cildi olduğunu.