Şahane Hatalar 2 Talih Kuşu

6,6/10  (38 Oy) · 
168 okunma  · 
19 beğeni  · 
1.188 gösterim
Şahane Hatalar serisi hızlanarak devam ediyor; Bu kez başınıza yirmi iki milyon değerinde talih kuşu konuyor. Heyecan dozu artırılmış seçimler, eşsiz bilgiler, gizemli karakterler, sürpriz finaller. İkinci kitapta hatalar daha eğlenceli, sonlar daha şahane. Kader diye bir şey vardır ve sizin seçimlerinizle değişir. Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar.
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  632
 • ISBN:
  9789756006863
 • Çeviri:
  Dilek Berilgen Cenkciler
 • Yayınevi:
  April Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Münzevi Okur 
22 Oca 2016 · Kitabı okudu · 3 günde

Çevremde adını sık duyduğum için alıp okudum. Kitap bir sürü farklı son içeriyor. 632 sayfa ama çok hızlı bir biçimde ilerliyor. Çok basit bir dili var. Her bölümün sonunda size iki seçenek sunuluyor ve bunlardan birini seçmeniz gerek. Fakat benim için iki seçenek de yeterli gelmiyor bazen başka bir seçenek olmasını istiyorum. Ben birkaç farklı son yaşadım. Her seferinde de öldüm. Kitap hemen bitti ama pek hoşuma gittiğini söyleyemem. Eğer ağır bir kitap okuduysanız hemen ardına bu kitap gidebilir. Çünkü gerçekten çok basit bir kitap.

Bu kitaplarda şöyle bir sorun oluyor.Yazarın belirttiği yollardan farklı yollar tercih ediyorsunuz. Ama edemiyorsunuz öyle bir yön yok...Yine de merakla okudum kitabı..Böyle kitapları seviyorum..En azından bir tercih imkanı var..

Ayça Hoşer 
11 Haz 02:48 · Kitabı yarım bıraktı · Puan vermedi

80li yillarda macera tuneli serisinin , lanetli sato kitabini okumustum...Aynen bu sistemle yazilmis bir kitapti... sayfalarin arasinda gezindikce tercih yapabiliyor olmak heyecan verici idi...

Aradan yillar geçti. .. Yine ayni lezzeti bulur muyum? diye düşündüğüm icin okumak istedim...

Anlatimi hic beklemedigim kadar itici geldi. .. Tamam kahraman benim fakat surekli 2. çoğul ile gidiyor... Sanki kisinin kendi ic sesi ile yazilmis olsa bu kadar itici gelmezdi...

Furkan 
23 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 5/10 puan

İlk kitaptan sonra boş zamanlarımda okurum diye satın almıştım fakat ilk kitapta olduğu gibi yine aynı hataya düştüğümü anladım. Bana göre satın almaya değmez, Kendi kaderinizi yazıyorsunuz ve bitiyor. 100 sayfasını okuyorsunuz ve kalan 530 sayfa çöpe gidiyor. Bu yüzden görüşüme göre takas edilebilecek ya da bir yerde denk gelindiğinde okunduktan sonra bırakılabilecek bir kitap.

Penbegül Yılmaz 
30 Kas 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Ölüyorsunuz ve yine ölüyorsunuz.
Defalarca yeni bir başlangıç yapıyorsunuz, acaba bu sefer ölüm olacak mı yoksa olmayacak mı diyorsunuz. Ölüm yine var kurtuluş yok.
Belki cennette olabilir.
Çekilişten büyük para kazan sonra hayatın değişsin, seçimler yap dur.
Aslında önümüzde seçimlerin olması güzel, yani hiç seçim yapma hakkının verilmediği durumları varsayarsak...

Muhammed Görkem Aydın 
11 May 18:49 · Kitabı okuyor · Beğendi · 10/10 puan

AaaaaaaaaaaaaazaaââaaaaaaaaaaaaaaaAazaaaabxhhdhwhehehdhwhehhxuwhjdjhdjxhzhnhhhhehhzbnhhxjjjjhnjndnnnznssjsjsjjsjsjsjsjsjddxjdhabsjshdhdjejdjehjdhy3jjj

Kitaptan 1 Alıntı