Sahte Dindarlar Sahte Laikler

8,5/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
5 beğeni  · 
415 gösterim
Türk Milleti, büyük ekseriyeti ile dindardır. Dindar aydınlara ve kadrolara büyük sempati duyar. "Bir devlet, milletinin dinine sahip çıkmaz, kendini çeşitli komplekslere kaptırarak, din sahasını ihmal edekse; başka devletler 'sahte sahiplik tavrı' içinde meseleleri istismar ederler". Tanrıtanımazlar, İslam'a düşmanlıklarını sahte bir laiklik tavrı ile gizleyerek "zinde kuvvetleri" yanlarına çekmek isterler. Su katılmamış "laikleri" ve "Atatürkçüleri" bile, neredeyse davaya ihanet etmekle suçlayarak herkesi sindirmek isterler. Bu marksist ve ateist oyunları artık görmek gerekir.

Kitaptan 1 Alıntı

Kendiyle alakalı tüm hazinelerden bi-haber bir millet
Şu anda (1996) Ingiliz sözlüğünde en az 400.000 (dörtyüzbin) kelime varken, Türk Dil Kurumu'nun yayınladığı "Türkçe Sözlük", aşağı yukarı 40.000 (kırkbin) kelime ihtiva etmektedir. Yani, Ingilizce'nin ondabiri kadar bir Türkçe... Oysa Şemseddin Sami Efendi'nin "Kamus-u Türki"sinde (Türkçe Sözlüğünde), tam 1.000.000 (evet, tam bir milyon) kelime mevcuttur. Yani, Ingilizce'nin tam ikibuçuk katı kelime.

Sahte Dindarlar Sahte Laikler, Seyyid Ahmet Arvâsî (Burak Yayınevi, Istanbul 1996)Sahte Dindarlar Sahte Laikler, Seyyid Ahmet Arvâsî (Burak Yayınevi, Istanbul 1996)