Şamanlar Diyarı Şamanlar Diyarı 1.Kitap

8,2/10  (12 Oy) · 
22 okunma  · 
10 beğeni  · 
688 gösterim
Bohçanızı hazırlayın. Kalyon limandan ayrılmak üzere...

Dans ederek tanrıların katına çıkan şamanlar, yılanbaşlı kuyruklarıyla hayatı paylaşayan harnanlar, ışıl ışıl parlayan nar kuşları... Şamanlar Diyarı'nda görebileceğiniz şeylerden sadece birkaçı. Bu olağanüstü diyarda yaşananlar ise farklı coğrafyalarda, tarihin her döneminde, insanın insana ettiklerine dair evrensel bir sorgulama. Bizi biz yapan nedir? Ya da ötekini farklı kılan? Güç sahipleri çatıştığında, arada kalan halklara ne olur?

Eserleri dört kıtada, sekiz ülkede okunan Barış Müstecaplıoğlu, merak uyandıran anlatımıyla gözalıcı bir diyarın kapılarını açıyor. Renkli bir yolculuk için bohçanızı hazırlayın. Kalyon limandan ayrılmak üzere...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786053751809
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hakan 
20 Şub 12:31 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Şamanlar Diyarı, Keşifler Zamanı , Özgürlük Uğruna ; Hayal gücüm beraberinde elimden bırakamadan okuduğum romanlardır. Romanlardaki karakterlerin yerine ister istemez eşleştirdiğiniz kişiler oluyor. Okuduğum en güzel fantastik romanlardan biri olduğunu tereddüt etmeden söyleyebilirim. Kafamın içinde türlü sıkıntılar olsada kitabın kapağını açıp bir iki satır okuduktan sonra herşeyi unutup kendinizi kitabın içinde buluyorsunuz.

Ayse dd 
30 Kas 2017 · Kitabı okudu · 5 günde

Okuyucu içine ceken masal tadinda surekleyici ve etkileyici bi roman. Okurken şamanlar harnanlar ve harnanların küçük yılan başlı kuyrukları gözlerinizin önünde beliriyor.

elif kuzlu 
06 Nis 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Sürpriz olaylar,hayal gücünüzü harekete geçirecek yaratıklar sizi keyifli bir maceraya davet ediyor.
Fantastik roman okumak isteyenlerin bir de Şamanlar Diyarını okumalarını tavsiye ederim.Sayfaların ellerinizden nasıl akıp gittiğine şaşıracaksınız.

Almira 
19 Kas 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 9/10 puan

Diğer serisini okumuştum ve hayran kalmıştım ve bu yeni seriyle yine harikalar yaratmış kesinlikle yabancı bir yazar dan fantastik bir kitap okuyormuş gibi hissediyorum keşke Türkiye'de daha fazla böyle yazarlara sahip olsaydık

Kitaptan 1 Alıntı

rego 
04 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Yolda başarısızlık yoktur. Sadece yol ve yolculuk vardır. Sen o yola girdikten sonra menzilin, nefesinin yettiği yerdir. Ötesini kimse senden bekleyemez. Yola gir ve tüm gücünle yürü.

Şamanlar Diyarı, Barış MüstecaplıoğluŞamanlar Diyarı, Barış Müstecaplıoğlu