Şamanlar Diyarı Şamanlar Diyarı 1.Kitap

8,1/10  (14 Oy) · 
23 okunma  · 
11 beğeni  · 
702 gösterim
Bohçanızı hazırlayın. Kalyon limandan ayrılmak üzere...

Dans ederek tanrıların katına çıkan şamanlar, yılanbaşlı kuyruklarıyla hayatı paylaşayan harnanlar, ışıl ışıl parlayan nar kuşları... Şamanlar Diyarı'nda görebileceğiniz şeylerden sadece birkaçı. Bu olağanüstü diyarda yaşananlar ise farklı coğrafyalarda, tarihin her döneminde, insanın insana ettiklerine dair evrensel bir sorgulama. Bizi biz yapan nedir? Ya da ötekini farklı kılan? Güç sahipleri çatıştığında, arada kalan halklara ne olur?

Eserleri dört kıtada, sekiz ülkede okunan Barış Müstecaplıoğlu, merak uyandıran anlatımıyla gözalıcı bir diyarın kapılarını açıyor. Renkli bir yolculuk için bohçanızı hazırlayın. Kalyon limandan ayrılmak üzere...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2012
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9786053751809
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hakan 
20 Şub 12:31 · Beğendi · 10/10 puan

Şamanlar Diyarı, Keşifler Zamanı , Özgürlük Uğruna ; Hayal gücüm beraberinde elimden bırakamadan okuduğum romanlardır. Romanlardaki karakterlerin yerine ister istemez eşleştirdiğiniz kişiler oluyor. Okuduğum en güzel fantastik romanlardan biri olduğunu tereddüt etmeden söyleyebilirim. Kafamın içinde türlü sıkıntılar olsada kitabın kapağını açıp bir iki satır okuduktan sonra herşeyi unutup kendinizi kitabın içinde buluyorsunuz.