Sana Aşk Getirdim (Sancaktarlar Serisi 5)

·
Okunma
·
Beğeni
·
1.714
Gösterim
Adı:
Sana Aşk Getirdim
Alt başlık:
Sancaktarlar Serisi 5
Baskı tarihi:
Kasım 2017
Sayfa sayısı:
576
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059641395
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Aspendos Yayıncılık
Güçlü Sancaktar Ailesinin ağabeyi Mehmet Sancaktar’ın aşka giden hikâyesinde yaşananların hızına yetişemeyecek, temponun hiç düşmediği bu kitapta adrenaline ve aşka doyacaksınız.

Kurallarından ödün vermeyen kararlı bir insanın kişiliğine ve
tüm yöneticilik vasıflarına sahip olan Mehmet Sancaktar’ın hayatındaki her şey
bir düzenin parçasıydı. Ta ki işi ve sorumluluklarından oluşan hayatına ansızın giren Komiser Esmer, ona bildiği her şeyi unutturana kadar...

Huysuz, rahat ve biraz da dağınık olan Komiser Esmer’in hayatta herhangi
bir ilkesi yoktu. İstediği tek şey, intihar eden babasını, o sona götüren gerçeği bulup intikamını almaktı. Ancak ulaştığı her gerçek, anıları arasında kaybolmuş sırları ve ihanetleri de ortaya çıkaracaktı.

Sığınacak hiç kimsesi kalmadığında ve her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunda Esmer’e kaybettiği umudu veren Mehmet’e önce hayatını sonra da kalbini teslim edecekti. Çünkü aşktan daha büyük bir duygu varsa o da güvendi ve
Esmer her ikisini de Mehmet’te bulmuştu.

Sancaktar Ailesi’ne veda ettiğimiz bu final kitabında, aşkın tutkuyla harmanlanıp tüm olmazlara rağmen mutluluğa teslim olduğuna şahitlik edeceksiniz.
Ve bu hikâyede, birbirinden farklı dünyaları olan iki yabancının
bir oluşunu okuyacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)
576 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Ve serinin son kitabı “SANA AŞK GETİRDİM” bitti ….
Son kitap kardeşlerin en büyüğü olan Mehmet Sancaktarın hayatı, bilinmeyenleri, iç dünyası, özlemleri, acıları, hesaplaşmaları ve nihayet aşkı bulması ile muhteşem bir final ile sona erdi :)
Tadı damağımda kaldı denir ya :) aynen öyle oldu…

Komiser Esmer’in geçmişi, yaşadığı acılar, ağabeylerinin ondan sakladıkları büyük sırlar, peşindeki katiller ve hayatı için sürekli kaçan ve durmadan mücadele eden ana karakterimiz…
Karakolda Mehmet ve Esmer’in yolları bir gün kesişir. Aralarında sürekli zıtlaşan, tartışan ve laf yarışı içine giren bu ikili gece ve gündüz gibi birbirinden çok ayrı dünyalara ait, birbirine o kadar zıt iki karakterdir…

Ancak olaylar öyle bir gelişir ki, Mehmet kendini Esmer’in hikâyesi içinde bulur ve bir şekilde ona yardım etmeye başlar…
Tabi bunlar olurken neler yaşanır neler :)

Daha fazla yazamıyorum, yoksa açık vereceğim :) çok güzel bir kurgu olmuş, yazarın kalemini zaten çok seviyorum…
Serinin bitmesine açıkçası üzüldüm…
Bizden biri gibi olmuştu her bir kardeş…

Son kitaba yakışır harika bir final. Soluksuz heyecan, gizemler, sırlar, polisiye, dolu dizgin aşk, aile bağları, bir çok duygu aynı anda yaşandı bu hikayede..
Meral Kır yüreğine kalemine sağlık :) başarıların daim olsun…
576 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Yazarın kalemini ben ilk Aylardan Aşk kitabıyla tanıdım ve ondan sonrada düzenli takibime aldığım yazarların arasında yer almaya başladı. Aksiyonun, gizemin yanında romantizmi ve aşkın harmanlanmış hali vücut bulmuş.
Sancaktarlar Serisinin ilk kitabından itibaren en merak edileni soğukkanlı, aşkı yerine ailesini seçen ve soyadının ağırlığını hakkıyla birazda kendinden bir şeyler feda ederek taşıyan Mehmet Sancaktar’ın hikayesi sonunda okunmuş bir şekilde kitaplığımda baş köşeyi almış bulunmaktadır  Gerçekten de beklemeye değer, kurgusuyla, anlatımıyla on numara bir kitap olmuş. Mehmet Sancaktar ile Komiser Esmer’in yaşanan olaylar nedeniyle tesadüfen bir araya gelmeleri ve olayların akışıyla birbirlerine karşı duyduğu çekime artık karşı koyamamalarını ve aşklarını okudum. Mehmet ile Esmer’in aşkı bir başkaydı bence. Kitapta her şey vardı; bol aksiyon, bol çözülmemiş gizem ve bolca tutku, aşk ve daha bir çok şey. Kitap hiç bitmesin istedim ama her güzel şeyin bir sonu olduğunu finalini okurken daha iyi anladım. Kitabın içeriği hakkında fazla spoiler vermek istemedim ama kitabın adını tam olarak yansıttığını söyleyebilirim.
576 syf.
·5 günde·Beğendi·10/10
Ve muhteşem bir finalle Sancaktar kardeşlere veda etmenin buruk hüznünü yasiyorum

Serinin son kitabı olmasından dolayı hikaye Esmer ile Mehmet' ın ilk defa birbirlerini gördükleri yer ile başlıyor.

Mehmet yıllar evvel tüm kalbini aska kapamıştır. Artık tek düşüncesi ailesidir. Veliaht şehzade olarak büyütülmüş olmasının verdiği sorumluluklar ile kalbi arasına artık hiçbirşey almamaktadır. Ama Aşk işte kimin kalbini nerde ve ne zaman çalar belli olurmu hiç

Kalbinizi çalan aşk çok hırçın ele avuca sığmaz olursa işiniz epey zor olabilir aslında. Esmer yıllar evvel babasının intiharı sonrası neler olduğunu öğrenmek istemektedir. Ama hiç bir şey kolay olmaz. Artırma yapmak ister ama 3 ağabey buna her defasında engel olmak ister. Peki ya peşinde olup ona piskolojik zarar vermekten çekinmeyen bu insanlar kimler acaba. Neden bu olayı araştırmasını istemezler.
Ve yaşanan aşk. Esmer o kadar çabalasa bile bizim ağır abi klasik ego topu olmaktan yorulmuyor. Yorulmuyor ama sozlermi önemli aşkta. Yada size hissettirdiği duygularmi dedirtiyor Mehmet. Iki ileri bir geri resmen mehter marşı eşliğinde bir aşk yaşıyorlar.

Hayatlarında onca badire yaşanmasına rağmen vuslatta o denli görkemli olmalı dimi. Heh öyle dusunuyorsaniz yanıldınız. Mehmet öyle bir davranışta bulunuyor ki "ya Mehmet odunlugu bırak az gezegenin adamı romantik ol" dedim. Ama öyle bir cümle kuruyor ki hani buz olsan o an erirsin işte.

Ayrılık acı versede yüreğimde sımsıcak bir huzur ve dudağımın kenarında aşk dolu bir kıvrım bırakarak bitti kitabım.
576 syf.
·13 günde·Beğendi·9/10
Mehmet Sancaktar tam da beklediğim gibi. Olaylara karşı duruşu ile yine beni şaşırtmadı. Fakat Esmer ahh ahh Mehmet in ayarlarını bozan kadın Bu kadar rahat bir insan görmedim ben hiç Mehmet lik değil. Ama aşk onları çok güzel harmanladı ve siyah ve beyaz kadar farklı olan bu iki insanı ortada birleştirdi
576 syf.
·7 günde·Beğendi·10/10
Benim aşırı sevdiğim bu seriye veda etmek çok üzücü. Son sayfalarını; hem bittiği için hem de öyle güzel bittiği için gözlerim dolu dolu şekilde okudum. Meral ablanın kalemi, kurguları gerçekten çok güzel. Kitapları okurken; aile sıcaklığını, sevgisini, birliğini, dostluğu, aşkı hissediyor ve bunlar için nasıl mücadele etmen gerektiğini okuyorsun. Meral abla, her kitabında ayrı bir yol kat ediyor ve son kitabı olarak bu farkı rahatlıkla görüyoruz. Mehmet'in hikâyesini çok merak ediyordum ve tam da Mehmet'e yakışan, zorlu ama güzel bir kitap olmuş. Mehmet'i bu kitapta daha iyi tanıyor ve ailesi için yaptıkları daha bi' farkında olarak okuyoruz. Mehmet'e üzüldüğüm o kadar yer oldu ki... Sonunda zor da olsa gelen mutluluğu o kadar çok hak etti ki... Bu kitapta, Mehmet'in ailesinin onun hakkındaki düşüncelerini de daha iyi görüyoruz. Kitap o kadar dolu doluydu ki, her bir satır olaydı resmen. Anlıyacağınız oldukça sürükleyici bir kitaptı. Bu kitap, Ahmet ile Sena'nın kitabıyla aynı doğrultuda ilerliyor ve Serra ile Barış'a da temas ediyor tabii; bu durum, kitabın akışını güzel oturmuştu. Esmer karakterinin yaşadıklarına üzüldüm ama bir taraftanda Esmer'i çok sevemedim, biraz bencil bir karakterdi. Bazı yerlerde beni aşırı sinir etti ama Mehmet iyi idare etti bence.
Mehmet Sancaktar, güçlü, yıkılmaz, otoriter ve sevgi dolu... Ahmet ile Sena'nın yaşadığı zorlu anlarda onlara destek olurken, komiser Esmer ile tanışmasıyla kendi hayatı da zorlu ve karmaşık bir yola girmiş olur. Esmer, babasının intiharına sebep olan gerçeklerin peşine düşmüşken, bu gerçeklerin ortaya çıkmasını istemeyen kişilerce tehlike durumlarla karşı karşıya kalır. Yalnız ve korku dolu olsada asla vazgeçmeyen Esmer, Mehmet Sancaktar'la tanışmasıyla hayatına yeni bir rota belirlemek zorunda kalır; çünkü Mehmet'in onu yalnız bırakmaya niyeti yoktur.
Mehmet, hissettiği yeni duygularla birlikte, ailesi arasında bocalarken, kendini tekrar keşfedecek ve bazı şeyleri daha doğru düşünmeye başlayacaktır. Aşksa, yeniden kazanan taraf olacaktır.
576 syf.
·5 günde·Beğendi·8/10
Sancaktar serisi kardeşlerin en büyüğü olan Mehmet Sancaktarı'n hayatı, iç dünyası, özlemleri, acıları, hesaplaşmaları ve nihayet aşkı bulması ile sona eriyor.

Mehmet ve Esmer gece ve gündüz gibi birbirine o kadar zıt iki karakter ama olaylar öyle bir gelişiyor ki kendilerini bir anda aşkın içinde buluyorlar. Mehmet'in tam tersi olan Esmer ile iletişimi ve aralarındaki ilişki çok güzel işlenmişti.

Bütün bunların yanında Sancaktarlar'ı beraber görmek ise çok güzel. Tekrar diyaloglarını okumak, onları evli, mutlu, çocuklu görmek ve kardeşlerin birbirleriyle ilişkilerini okumak çok keyifliydi.

Son kitaba yakışır harika bir final. Kurgusuyla, anlatımıyla on numara bir kitap olmuş
576 syf.
·2 günde·Puan vermedi
Serinin son kitabı olan bu kitapla Sancaktar ailesinin güçlü ağabeyi Mehmet Sancaktar ile seriyi tamamladık. Kitap akıcı ve gayet iyi ilerleyen bir kitaptı. Aşkın yanı sıra polisiye tarzında bir kitaptı. Meral Kır'ın kitaplarını seviyorum. Bu kitabı da tabi ki güzeldi.
Kitap gizemli, romantik, polisiyeli, heyecan verici olunca çabucak bitti tabi ki.
Mehmet'in düzenli hayatına hiç te düzenli olmayan komiser Esmer güm diye iniyor. Allak bullak oluyor Mehmet. Esmer'in sıkıntılarından kurtulması için Ona sürekli yardım ediyor ve gizemin çözülmesini sağlıyor. Sırlar ortaya çıkıyor. Bu arada aralarında aşkta yeşeriyor.
Aşk kitaplarını seviyorsanız öneririm.Puanım 10 üzerinde 10
516 syf.
·Beğendi·8/10
Bir ailedeki kardeşleri anlatan serinin son kitabı Sana Aşk Getirdim, diğer kitaplarda olduğu gibi polisiyeyle harmanlanmış romantik bir kitap. Geçmişinin peşinde koşan Komiser Esmer ile ailenin en büyüğü olan, otorite ve gücün timsali Mehmet’in yolları kesişiyor. Sonrası ise sırların yavaş yavaş ortaya çıkmasıyla heyecan dozu artıyor. Kardeşlik bağları, sevgi ve aşk üzerine okumak istiyorsanız tam size göre
Sevdiklerimizi oldukları kişiden dolayı severiz. Onlara kızar, yargılar, eleştirir,hatta suçlarız. Ama sevmeye devam ederiz.
Rolün sona erip de perde senin için son kez kapandığında geride bıraktıkların için değil, yaşayamadıklarından dolayı sadece kendin için ağlamalısın.....
“Hazırlıklar tamam, seni buradan izleyeceğim.”
“Bana copilot olmak ister misin?”
“Ah hayır, seyretmeyi tercih ederim.”
“Çok şey kaçıracaksın,” diyen Esmer’in sözünü yanlarındaki adam böldü. “Mehmet Bey’in bu konudaki ustalığından haberiniz yok mu?”
Meral Kır
Sayfa 255 - Aspendos Yayınevi
Aşk sana bir nefes kadar yakın olan adamın gözlerinin içinde kaybolmaya hazırken yitip gitmemek için yine ona tutunmaktı.
Meral Kır
Sayfa 258 - Aspendos
Mehmet çok saygılı, çok anlayışlı, çok şefkatli, çok çekici ve çok fazla güç demekti. Kısacası adam her şeyiyle çoktu ve ulaşılmaz görünüyordu. İstemeden de olsa Esmer ona bu kadar yakın olduğu için kendini şanslı kabul etti.
Meral Kır
Aspendos Yayınları

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Sana Aşk Getirdim
Alt başlık:
Sancaktarlar Serisi 5
Baskı tarihi:
Kasım 2017
Sayfa sayısı:
576
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786059641395
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Aspendos Yayıncılık
Güçlü Sancaktar Ailesinin ağabeyi Mehmet Sancaktar’ın aşka giden hikâyesinde yaşananların hızına yetişemeyecek, temponun hiç düşmediği bu kitapta adrenaline ve aşka doyacaksınız.

Kurallarından ödün vermeyen kararlı bir insanın kişiliğine ve
tüm yöneticilik vasıflarına sahip olan Mehmet Sancaktar’ın hayatındaki her şey
bir düzenin parçasıydı. Ta ki işi ve sorumluluklarından oluşan hayatına ansızın giren Komiser Esmer, ona bildiği her şeyi unutturana kadar...

Huysuz, rahat ve biraz da dağınık olan Komiser Esmer’in hayatta herhangi
bir ilkesi yoktu. İstediği tek şey, intihar eden babasını, o sona götüren gerçeği bulup intikamını almaktı. Ancak ulaştığı her gerçek, anıları arasında kaybolmuş sırları ve ihanetleri de ortaya çıkaracaktı.

Sığınacak hiç kimsesi kalmadığında ve her şeyden vazgeçmeye hazır olduğunda Esmer’e kaybettiği umudu veren Mehmet’e önce hayatını sonra da kalbini teslim edecekti. Çünkü aşktan daha büyük bir duygu varsa o da güvendi ve
Esmer her ikisini de Mehmet’te bulmuştu.

Sancaktar Ailesi’ne veda ettiğimiz bu final kitabında, aşkın tutkuyla harmanlanıp tüm olmazlara rağmen mutluluğa teslim olduğuna şahitlik edeceksiniz.
Ve bu hikâyede, birbirinden farklı dünyaları olan iki yabancının
bir oluşunu okuyacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)

Kitabı okuyanlar 41 okur

  • Kübra DEMİRTAŞ
  • Ebruu
  • Tuğçe Altın Atsan
  • Aysegul
  • Serap Akyüz
  • Nihan
  • KİTAP AŞKIM
  • Beyda'nın Kitaplığı
  • Sibel Aky
  • Rainbow 2071

Yaş gruplarına göre okuyanlar

0-13 Yaş
%6.3
14-17 Yaş
%0
18-24 Yaş
%6.3
25-34 Yaş
%50
35-44 Yaş
%12.5
45-54 Yaş
%25
55-64 Yaş
%0
65+ Yaş
%0

Cinsiyetlerine göre okuyanlar

Kadın
%100
Erkek
%0

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%50 (10)
9
%10 (2)
8
%20 (4)
7
%10 (2)
6
%5 (1)
5
%0
4
%0
3
%5 (1)
2
%0
1
%0