Sana Bir Sır Vereceğim

6,9/10  (12 Oy) · 
39 okunma  · 
8 beğeni  · 
2.075 gösterim
"Bazı üzücü anlara rağmen kalbinizi ısıtacak ve sizi canlandıracak bir hikâye; o kadar ki dikkatli olmazsanız neşenizi sesli dışa vurabilirsiniz. Bu kitaba ve içindeki karakterlere bayılacaksınız!"
-The Bookbag-

"Sana Bir Sır Vereceğim'i okumak yatağınızda bir kutu çikolatayla geçireceğiniz bir gün kadar tatlı!"
-Your Choice Magazine-

Diane kocasını; babası tarafından terk edilen, beş parasız biri sanıyordu. Oysa trajik bir kaza sonucu onun babası tarafından
desteklenen, zengin ve lüks içinde yaşayan biri olduğunu öğrendi. Ona biçilen rol ise dışarı çıkmaktan korkan, sinir hastası, zavallı bir eş olmaktı... Diane kabul edilemez bu sırlar karşısında kendisine destek olan yakışıklı James ile yeni bir hayat kurmaya karar vermişti. Oysa ortaya çıkacak daha çok
sır vardı...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2012
 • Sayfa Sayısı:
  348
 • ISBN:
  9786053845263
 • Orijinal Adı:
  Want To Know A Secret?
 • Çeviri:
  Mehtap Gün Ayral
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Kitabın kapağına vurulup hemen sipariş ettiğim bir kitaptı. Konusu itibari ile aile ve eşler arasındaki bağlılık ve sadakatin pozitif ve negatif ilişkilerini anlatan bir.roman. Para mı? Aşk mı? Sadakat mi? Yoksa hepsi birden mi olmalı ? Gibi soruları akla getiren, anlatımı ve dili oldukça sade - akıcı okunabilir bir roman..

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
25 Ara 2014 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Yaaaani. Olsa da olur olmasa da olur bir kitap ama bi ara cidden kitaba girip kadın karakterin elinden tutup çekmek geçiyor içinizden. Bu kadar pasif bir kadın karakter oldukça yordu beni okurken.

Aslı özdemir 
27 Tem 2016 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Öncelikle kitabın akıcılığı çok güzel. Konusu biraz bilindik. Önceden tahmin edilebilecek bir sonu var. Kitabı sıkılmadan okudum. Her tarz kitap okurum diyenlere öneririm..