Sana Hiç Elveda Demedim ki

7,7/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
6 beğeni  · 
759 gösterim
Hande genç bir kız iken Daniel adında bir genci çok sevmiş ve onunla evlenmeye karar vermişler. Daniel, onu istemeye geleceğini söylemiş ancak ansızın ortadan kaybolmuştur. Bu kırgınlık ile kısa süre sonra evlenen Hande bir kız çocuğuna sahip olur. Eşini kaybettikten sonra pek çok erkekten evlenme teklifi aldığı halde kimsenin teklifine olumlu bakmamaktadır. Ancak amcasının oğlu Kubeys her haliyle farklı biridir. Kubeys, eğitimi, kültürü ile herkesin gözdesidir adeta ve Hande'yi çok sevmektedir.

Hande, Kubeys ile nişanlandıktan sonra amcasının ailesi ile tatile gider. Dünyanın diğer ucunda, Amazon'da hiç beklemediği bir şekilde gençlik aşkı Daniel ile karşılaşır. Kafasındaki bin bir soru ve gönlündeki kırgınlık ile Daniel'e hesap soran Hande hiç beklemediği bir cevap alır. "Sana hiç elveda demedim ki!" diyen Daniel ne söylemeye çalışmaktadır.

Hande Daniel'den uzak durmaya çalıştıkça, yaşadıkları olaylar, bir daha ayrılmamacasına onları biraraya getirmektedir. Çünkü onların kaderi ezelde beraber yazılmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  323
 • ISBN:
  9786051510378
 • Yayınevi:
  Hayat Yayınları
 • Kitabın Türü:
Selma Metinoğlu 
20 Haz 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Okumaktan çok keyif almıştım.Tekrar okuyabilirim.Güzel bir aşk hikayesi. Dünyanın küçük olduğunu bir kez daha gözler önüne seren muhteşem bir eser.Herkese tavsiye ederim.