Sana Kapıldım

5,0/10  (14 Oy) · 
54 okunma  · 
3 beğeni  · 
978 gösterim
İnsanları gizlice takip etmek ve hakkında yasaklama emirlerinin çıkarılması Alayna Withers'ın geçmişinin bir parçasıydı. İşletme üzerine yüksek lisansını eline alan Alayna, kendi geleceğini çizmişti. Çalıştığı gece kulübünde yükselmeyi hedefleyecek ve saplantılı aşk sorununu tetikleyecek her türlü erkekten uzak duracaktı. Müthiş plan. Ama Alayna gece kulübünün yeni sahibi Hudson Pierce'i hesaba katmamıştı. Geçmişteki dürtülerini kontrol altında tutmak isteyen Alayna, akıllı, zengin ve yakışıklı tiplerden hep uzak durmaya çalışmıştı. Ama Hudson onu bir kere gözüne kestirmişti. Alayna'yı yatağında istiyordu ve bunu açıkça belli etmişti. Reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulununca Alayna için Hudson'ı görmezden gelmek imkansız hale gelmişti. Gittikçe onun dünyasına çekiliyor, çekimine kapılıyordu. Hudson'ın karanlık sırrını öğrendiğinde ise kapılabileceği en kötü adama aşık olduğunu öğrenmesi için çok geç olacaktı. Belki de kusurlu geçmişleri birbirlerini iyileştirmeleri ve sonunda hayatlarında eksik olan aşkı bulmaları için onlara bir fırsat tanıyacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  350
 • ISBN:
  9786058537125
 • Çeviri:
  Melek Golden
 • Yayınevi:
  Elf Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hasret Kardeş 
22 Tem 2014 · Kitabı yarım bıraktı · 1/10 puan

O kadar reklama kesinlikle değmemiş. O kadar çoook sıkıcı ki rehavete kapılıp acilen kendinizi eğlendirecek, modunuzu değiştirecek bir şey aramaya başlıyorsunuz... Kitap kötüydü..

Özlem Ekiz 
06 May 20:09 · Kitabı okudu · 7 günde · 5/10 puan

Bence Grinin Elli Tonu serisine bir iki şey hariç en fazla benzeyen hikaye buydu. Ve ona oranla daha sıkıcıydı, kızın düşünceleri çoğu yerde beni rahatsız etti diyebilirim. Okumamdaki tek etken Hudson'du diyebilirim