Sana Teslim Oldum

5,0/10  (1 Oy) · 
14 okunma  · 
0 beğeni  · 
504 gösterim
Kolay zaferlerden, boş zevklerden bıkıp usanmış tecrübeli bir çapkın olan Ashcroft Kontu Tarquin Vale'nin içgüdüleri, karşısına aniden çıkıveren taşralı dul Diana Carrick'e karşı dikkatli olmasını söyler. Fakat kadın utanmaz ısrarcılığıyla, yakışıklı ve günahkâr lordu tamamen gafil avlar. Enfes bir kadındır ve tüm baştan çıkarıcılığıyla lorda sevgilisi olmak istediğini söylemiştir! Ancak Ashcroft'un ilgisini asıl çeken, Diana'nın cüreti ya da güzelliği değil, yüzündeki şehvetli maskesinin ardında hissettiği masumiyetidir.
Sona erdiğinde kendisini özgür kılacak bu baştan çıkarma serüvenine büyük bir kararlılıkla atılan Diana, gözlerini çapkınlıklarıyla nam salmış Ashcroft Kontu'nun üzerine diker; bu esrarengiz hovardanın, şeytani bir günahkârlık dışında herhangi bir özelliği olabileceğini aklının ucundan bile geçirmez. Fakat yakışıklı asilzadenin dudakları büyüleyici, parmakları sarhoş edicidir Hatta ne pahasına olursa olsun saklaması gereken o tehlikeli sır bile Diana'yı Ashcroft'un karanlık cazibesinden koruyamaz.
Ne yaptıklarını bilmeseler de büyük bir coşku içerisinde ateşle oynamaya başlamışlardır. Artık fitil ateşlenmiştir ve hiçbir kaçış yoktur Teslim olmak dışında!
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2011
 • Sayfa Sayısı:
  424
 • ISBN:
  9789944824101
 • Orijinal Adı:
  My Reckless Surrender
 • Çeviri:
  Oytun Öz
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
haribu 
21 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

aslında klasik lord leydi hikayesiydi.sadece daha espirili atışmalı diyaloglar vardı.bu yazarın duyguları çok güzel anlattığını düşünüyorum,hemen gözünüzde o yüz ifadesi canlanıyor ,o duyguyu kalbinizde hissediyorsunuz ya da vicdan azabını,tabii çevirmenin hakkını da vermek lazım.çok güzel bir aşk vardı her zamanki gibi ama çok çoook uzatıldığını düşünüyorum.her şeyin fazlası zarar,çok aşk çok gerilim,çok gizem...burdaki aşkın tutkunun çok göze sokulduğunu ve konuyu boğduğunu düşünüyorum.çok fazla imla hatası vardı,sanki biri yayınevine kitabı zorla bastırmış gibiydi