Şantaj Çemberinde Aşk

·
Okunma
·
Beğeni
·
390
Gösterim
Adı:
Şantaj Çemberinde Aşk
Baskı tarihi:
30 Mayıs 2019
Sayfa sayısı:
304
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786052690659
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Yediveren Yayınları
Şantaj ve Aşk… Bu iki kelime birbirine ne kadar da uzak duruyor değil mi? Oysa siyah ve beyaz, gül ile diken kadar birbirine yakın, birbirinin zıddını hemen akla getirebilecek duygusal yakınlıkta…
Şantaj, aşk, ihanet, sevgi, öç, nefret duygularının girift biçimde yer aldığı Roman, sizi başka bir dünyanın tezatlarla örülü hikâyelerine götürecek. Yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen Cesur ile şantaj çetesinin etkili elemanlarından Hazal, Kerem ve Ece’nin imkânsız görünen hikâyesi anlatılıyor romanda. Yıllar önce yaşadığı olay sonucunda bacaklarını kaybeden Cesur bunun sorumlusu olarak Kerem’i görmekte. Cesur, Kerem’e karşı akıl almaz oyunlar içine girecektir.
‘Şantaj Çemberinde Aşk’ romanı, içinde barındırdığı sıra dışı çelişkiler, duygular, nefret ve öfkeleri ile şantaj ve aşkın birbiri ile ne denli yakın olabileceğini haykırıyor. Üç farklı hayatın buluştuğu bu sürükleyici romanda Ece’nin Kerem’e aşık olması bütün planları altüst edecek.
Yazar Hakkında: Başarı, mutluluk, evlilik, aile, ilişkiler, kariyer planlama, motivasyon, işyerinde verimli çalışma, kişisel gelişim gibi konularla ilgili panel ve seminerlere konuşmacı olarak katılan Cengiz Hortoğlu’nun insan hakları, kadın hakları ve kişisel gelişim gibi konularda çok sayıda çalışmaları bulunmaktadır.
304 syf.
·Beğendi·9/10 puan
Aşk kitaplarına karşı ilgi duyuyorsanız harika bşr kitap. İlgi duymuyorsanız bile kendini okutup akıp giden bir kitap. Olaylar hızla gelişiyor ve sizde sanki kitabın içindeymiş gibi hissediyorsunuz. Karakterlere bazen oldukça sinir oluyor bazen ise çok üzülüyorsunuz. Sizi duygudan duyguya taşıyacak güzel bir hikaye. Favorim Kerem️ Okuduğunuz zaman iz bırakabilecek bir kitap. Gönül rahatlığıyla öneririm.
304 syf.
·Beğendi·10/10 puan
Bugün size güzel bir kitap ile geldim geçelim yoruma,kitabımız bir aşk kitabı ama öyle ağlanacak türden değil şantaj ile bir şeyler elde etmeye çalışan ve sevdiği adam tarafından çıkarları için kullanılan bir Hazal ve hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem, her şey o andan itibaren başlıyor şantaj ve aşk aynı anda yürütülmeye çalışılıyor burdan sonrasını size bırakıyorum ve kitabı alıp okumanızı tavsiye ediyorum. #alıntı Hastane koridorları neden hep hüzün verir insana?Ölüm kalım savaşı mıdır hayat dediğin? Doğru ya hayat nedir? Kısacık ömre çok acılar sığdırıyoruz, çok az da mutluluk. Güzellikleri paylaşmak varken kavga niye ?
304 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10 puan
Merhaba arkadaşlar sizlere güzel bir kitabın yorumuyla geldim
Hazal çalıştığı şirketin patronu ile evlilik hayalleri kurarken hiç ummadığı anda patronun oyununa gelir ve patronun şantajlarına boyun eymek zorunda kalır.Çünkü ailesini her zaman düşünmek zorundadır.
Kitabın akıcılığı size kendisini bir çırpıda okutturuyor oyun, entrika, hüzün, heyacan,öfke,sevgi,gözyaşı, aşk, rüzgarları arasında merak içinde bitiriyorsunuz bu güzel kitabı
#alıntı
Kerem gülümsedi; Çektiğim acılardan öğrendiğim tek şey mutluluğun şimdiki zamanda olduğu gerçeği.. Ya şu anda mutlu olursun ya da olamazsın, geçmişi düşünmek pişmanlıklar,geleceği düşünmek kaygılar üretiyor.
304 syf.
·Beğendi·9/10 puan
Şimdi ilk olarak kitabın kapağına baktığınızda 'ay bu kesin +18 dir' dediniz değil mi? Ama değil. Bu yaptığınız aslında INSANLARI dış görünüşü ve kıyafetleri ile yargılamak ile aynı. Herzaman iç güzelliğe önem verin.

Bu kitap hakkında sizle okadar çok konuşmak istiyorum ki. Sadece bir aşk kitabı değil. Size gerçekten anlam katabilecek ve gözünüzün açılmasını sağlayacak ve aşkı okurken de keyif alacağınız bir kitap. Ve hayatta ne kadar kötü insanlar olsada mücadele etmenin önemini bir kez daha anlıyacaksınız. Ozaman hemen konusunu aktarayım size

Kitabımız Hazal'in çalıştığı şirkette patronu Berkay ile sevgili olmasıyla başlıyor. Ama Hazal evlilik hayalleri kurarken, Berkay zaten evlidir. Sadece Hazal'i koti işlerine ortak yapabilmek için yalan söyler. Ve Hazal'a elindeki görüntüler ile şantaj yaparak ilk görevini verir. Görevi Kerem'i kendine âşık edip tuzağına düşürerek hapise yollamaktir. Kerem ise hapisten yeni çıkmış, hayattan umudunu kesen, yaşama sevinci olmayan ve geçmişe takılı kalan biridir. Ta ki eceyle tanışana kadar. Ece onun için,hayatin ona yaşaması için sunduğu ikinci bir şanstır. Üç farklı hayatin buluştuğu bu sürekleyici roman da Ece'nin de Kerem'e aşık olmasıyla bütün planlar altüst olucaktir. Ve bu ikili o kadar zorluğa ve engele rağmen mutlu bir yasam surebilicekler mi? Yoksa savaşa yenik mi dusucekler? Ben daha fazla anlatmadan, Şantaj, aşk, ihanet,sevgi,öç,nefret ve daha bir sürü duyguyu içinde bulunduran ve sizi duygudan duyguya sürükleyecek bu guzel romanı okuyun ve okutturun.
BASKASINI YENEN GUCLUDUR, AMA KENDINI YENEN KAHRAMANDIR.
304 syf.
·10/10 puan
İlk defa bu kadar sert bir aşk romanı okudum. Cinayet mi dersin, şantaj mı dersin, aşk mı dersin hepsi var bu romanda . Kitabın konusuna bayıldımm. Büyük uğraşlarla yazıldığı çok belli. Okurken insan hop oturup hop kalkıyor acaba şimdi ne olacak diye. Gerçekten severek ve bitmesini istemeyerek okuduğum kitaplardan biri oldu. Sinir katsayılarımın yükselip sonra bir anda tebessüm ettiren, yok artık dedirten bir kitaptı benim için. Sıradan konulardan sıkıldım biraz farklı birşeyler okumak istiyorum diyorsanız bu kitap size tavsiyem ‍️. .
304 syf.
·Beğendi·10/10 puan
İyiler her zaman kazanır. Son cümle ne kadar güzel değil mi ? Kitap da öyle güzeldi...

Herbiri ayrı bir hayat , ayrı bir umut...Gecmis , şimdi ve gelecek ... Birbirini kovalayan zaman....

Hazal onun tek hayali zengin olmak be Toksana da yaşamak. Sevdiğini, sevildiğini sanarken birden hayatı tepetaklak olur.

Kerem sevdiği ve seveni ile mutlu bir aile kurup hep böyle olacağını sanarken bir saplantılı sapık yüzünden bir anda bütün hayatı yerinden oynar.

Ece tek suçu yanlış bir ailesi olması mıydı? O seçimini aşktan yana kullandi . Ama biliyordu sevdiği adam öğrense onu suçlardı ve sakladı. Sustu ve zaman onun için Kerem ile durdu...

Düşünsenize seviyor ve sevildiğinizi sanıyorsunuz ama sevdiğiniz size öyle bir teklif ile geliyor ki yok artık diyosunuz...
Ben kitabi çok severek okudum eminim siz de çok seversiniz. Tavsiye ediyorum kesinlikle...
304 syf.
·10/10 puan
Bugün #santajcemberindeask kitabı yorumu ile geldim karşınıza.Kitabın kapağı bazı arkadaşlar için önyargılı yaklaşmasını sağlıyor ama inanın içerikte sizi rahatsız edecek birşey yok buda yazarımızın kaleminin güzelliğini anlamamızı sağlıyor aslında.
.
Hazal çalıştığı şirketin patronu ile evlilik hayalleri kurarken hiç ummadığı anda patronun oyununa gelir ve patronun şantajlarına boyun eymek zorunda kalır.Çünkü ailesini düşünmek zorundadır.
.
Yıllar önce yaşadığı olay sonucu bacaklarını kaybeden Kerem öfke ve intikam dolu biridir.Bacaklarını kaybetmesinin tek sorumlusu olarak Kerem'i görür ve intikamını almak için planlar yapar.Hazal ve Kerem'in yolları böyle kesişir işin içine birde aşk eklenince olaylar olaylar.Ece den bahsetmiyorum onuda siz okuyun görün kimmiş
.
Kitap çok güncel bir konu aslında günümüzde kızlarımızın videoları çekilip şantaj yapıldığını televizyonlarda görüyoruz duyuyoruz yazarımızı bu konuda tebrik ederim bizlere yol gösterecek mesajlar vermiş.Ben severek okudum üzüldüğüm güldüğüm yerler oldu velhasıl okumanızı tavsiye ederim.
Zihninize kazınmış anılar paylaşılamaz, sadece yaşanır. Bazı acılar hayat boyu yaşamak unutmaktan daha iyidir, unutmak ihanettir çünkü...
Haksız olan güçsüz olur
Başkasını yenen güçlüdür.Ama kendini yenen kahramandır (Lao Tse)
Su iyi kötü herkese iyidir, hiçbir şey katı olanı onun gibi çözemez (Lao Tse)
304 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10 puan
️Ece , Kerem, Hazal, Cesur, ve Berkay bunların hayatlarında yaşadıklar sıra dışı duygular. Nefret, öfke , intikam ve sırlar ile geçen bir kitap. Hayat nedir? Kısacık ömre çok acılar sığdırıyor, çok az da mutluluk... İyiler mutlaka birgün kazanır. Anlatımı çok güzel su gibi aktı bir çırpıda bitti. Tavsiye ederim. Kitapla kalın.
304 syf.
·5 günde·Puan vermedi
Anahtar deliğinde yaşanmış bir hayat.. Sizi adım adım izleseler şuanda yaşadığınız hayatımı mı yaşardınız yoksa bir kukla gibi mi yaşardınız? Cesur olmaya ilk nerde başlarsınız? Aşık olduğunuz da mı? İntikam ateşiyle yanarken mi? Aşkınız için nelerden vaz geçerdiniz? Aman kapağına bakıp ön yargılı davranmayın. Kitabı elime aldığımda bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlandım. Kitabı o kadar seri okudum ki sonuna ne ara geldim anlayamadım. Yazarın kalemiyle ilk kez tanışmış olsam da bu son olmayacak :)

️"Gördükleriniz yüreğinizden geçenlerdir ve karşılaştırması hiçbir olay nedensiz değildir; ya bir dersleri ya da ilerde olacakların işaretidir. Önemli olan karşılaştığınız olayları doğru okumanız."
️"Gözler ruhun da geçmişinde aynasıdır. Birinin gözlerine yüreğinize bakarsanız size bir hayat hikayesi anlatır. Yeter ki okumasını bilin.."
304 syf.
·3 günde·10/10 puan
Bu saatte  kitap yorumumu girilir demeyin çünkü bu kitap benim günümü güzelleştirdi ve günü de bu kitabın yorumu ile bitireyim dedim Aşk ve şantaj birbirine en uzak olabilecek kavramlarken bu kitapta birbirine yakınlaştırılarak harmanlanmış güzel ve farklı türde bir kitaptı. Kerem, Hazal, Ece ve Cesur arasında geçen intikam, aşk, şantaj ve daha fazlasını içinde barındıran film tadında bir kitaptı. Başlarda Hazal'a da Ece'ye sinir olmuş olabilirim ama neyse Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim ben Şirin Hanıma ben ayrı bir sempati duydum ya çok tatlı bir ev sahibiydi Ben keyifle okudum sizlere de tavsiye ederim Heyecan ve aksiyon dolu bir kitabı okumuş olmanın keyfini yaşıyorum şimdi de rüyalara dalarak uyuyabilirim :D
304 syf.
·2 günde·9/10 puan
Başkarakter Kerem eşini ve çocuğunu kaybetmiş acılı bir adamdır. Ayrıca Cesur'un sakat kalmasına sebebiyet verdiği gerekçesiyle de hapis yatmıştır. Hayatta tutunacağı bir dalı kalmayan inşaatlarda çalışarak hayatını idame ettiren Kerem'i bu defa yeni aksiyonlar beklemektedir. Cesur eski defterleri kapatmadığından şantaj yaptıkları Hazal üzerinden Kerem'e yeni oyunlar oynamaya başlar. Ama oyuna Ece'nin dahil olmasıyla aşk çemberi kurulur. Peki aşk öç alma duygusuna galip gelecek midir, kimler ölecek kimler kalacak ve kimler hangi gerçeklerle yüzleşecektir?

Yarı polisiye yarı aşk tadını aldığım bir kitaptı. Kapak daha farklı olabilirdi, içeriğiyle pek bağdaştıramadım. Kopukluk oluşturmasa da konu geçişleri biraz hızlı gibi geldi. Yani bazı hikayeler geçiştirilmiş hissini aldım. Kitap 50 sayfa daha geniş olsaydı olay örgüsü daha sağlam olurdu diye düşünüyorum naçizane. Ama her şeye rağmen güzel bir kitaptı, iki günde bitti.

Bu türü sevenlerin kitabı soluksuz okuyacaklarına garanti verebilirim. Yazarımız @hortoglucengiz ve @yediverenyayinlari na bizleri bu güzel kitapla buluşturdukları için çok teşekkür ederim. Kitapla ve sevgiyle kalın. Hoşçakalın‍️
304 syf.
·Beğendi·8/10 puan
Birbirine intikam, ask, santaj gibi nedenlerle baglantilari olan insanlarin biraraya geldigi, entrika dolu ustaca yazilmis bir kitap
Kerem’e karsi İcinde duydugu nefret ile intikam pesinde olan Cesur, cete ile basindan gecen olaylar sebebi ile baglantisi olan Hazal ve Kerem’e duydugu ask ile olaylarin karismasina sebep olabilecek Ece karakteri kitaptan bir dakika bile ayrilmadan bitirmenize sebep olacak.
.
Boyle guclu olay orgusune sahip polisiye-ask filmi izler gibi okuyacaginiz bu kitabi kacirmayin derim ️
#santajcemberindeask
”Gözler ruhun da geçmişin de aynasıdır. Birinin gözlerine yüreğinizle bakarsanız size bir hayat hikayesi anlatır.”
Cengiz Hortoğlu
Sayfa 116 - Yediveren Yayınları
"Hayat,"Ben senden vazgeçtim,"demeyle vazgeçilemeyecek kadar karmaşıktı.Her an yeni bir dalga başka bir yana sürükleyebiliyordu insanı..."
Cengiz Hortoğlu
Sayfa 71 - Yediveren Yayınları

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Şantaj Çemberinde Aşk
Baskı tarihi:
30 Mayıs 2019
Sayfa sayısı:
304
Format:
Karton kapak
ISBN:
9786052690659
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Yediveren Yayınları
Şantaj ve Aşk… Bu iki kelime birbirine ne kadar da uzak duruyor değil mi? Oysa siyah ve beyaz, gül ile diken kadar birbirine yakın, birbirinin zıddını hemen akla getirebilecek duygusal yakınlıkta…
Şantaj, aşk, ihanet, sevgi, öç, nefret duygularının girift biçimde yer aldığı Roman, sizi başka bir dünyanın tezatlarla örülü hikâyelerine götürecek. Yıllardır büyük bir nefretle öç almak için bekleyen Cesur ile şantaj çetesinin etkili elemanlarından Hazal, Kerem ve Ece’nin imkânsız görünen hikâyesi anlatılıyor romanda. Yıllar önce yaşadığı olay sonucunda bacaklarını kaybeden Cesur bunun sorumlusu olarak Kerem’i görmekte. Cesur, Kerem’e karşı akıl almaz oyunlar içine girecektir.
‘Şantaj Çemberinde Aşk’ romanı, içinde barındırdığı sıra dışı çelişkiler, duygular, nefret ve öfkeleri ile şantaj ve aşkın birbiri ile ne denli yakın olabileceğini haykırıyor. Üç farklı hayatın buluştuğu bu sürükleyici romanda Ece’nin Kerem’e aşık olması bütün planları altüst edecek.
Yazar Hakkında: Başarı, mutluluk, evlilik, aile, ilişkiler, kariyer planlama, motivasyon, işyerinde verimli çalışma, kişisel gelişim gibi konularla ilgili panel ve seminerlere konuşmacı olarak katılan Cengiz Hortoğlu’nun insan hakları, kadın hakları ve kişisel gelişim gibi konularda çok sayıda çalışmaları bulunmaktadır.

Kitabı okuyanlar 29 okur

 • Derya
 • LAL_KİTAPLAR
 • Gizem
 • Seda Varılcı
 • Çağlar Kodalak
 • Kerem Ahmet D...
 • Gökçen
 • Cansu Karcıoğlu
 • Nora'nın Kitaplığı
 • azra soylu

Kitap istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%54.5 (12)
9
%13.6 (3)
8
%4.5 (1)
7
%9.1 (2)
6
%9.1 (2)
5
%4.5 (1)
4
%4.5 (1)
3
%0
2
%0
1
%0