Saraydan Hikayeler - Kraliçe ve Gözde The Selection Serisi 0.4, 0.5, 2.5, 2.6

7,7/10  (3 Oy) · 
9 okunma  · 
2 beğeni  · 
578 gösterim
Kalbinin sesini dinle…

Saraydan Hikâyeler – Prens ve Muhafız’dan sonra Kraliçe ve Gözde’yle New York Times Çoksatan Kitaplar Listesi’nde 1 numara olan Beni Seç serisinin dünyasına dönmeye hazır mısınız?

America Singer’ın Seçim yarısı baslamadan önce saraya Prens Clarkson’ın gönlünü kazanmak için Amberly isimli bir kız gelmisti. Prens Maxon’ın annesi Amberly’nin Kraliçe seçilmeden önce basından geçenler, Kraliçe’de… Marlee, saraya Prens Maxon’ın kalbini kazanmak için gelmis ama kendi kalbi bambaska bir seçim yapmıstı. Marlee ne istedigini tam olarak biliyordu… Ama bu, halkın gözdesi olsa da Marlee’ye pahalıya patlayacaktı. Gözde’yle Marlee ve Carter’ın askına bir kez daha tanıklık edin.

Yazar hakkında:
1981 yılında Güney Carolina’da doğan Keira Cass, Redford Üniversitesi Tarih bölümünde mezun oldu. 2012 yılında çıkardığı Beni Seç üçlemesiyle NY Times En Çok Satanlar listesine girdi. Serinin televizyon hakları satın alındı.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2015
 • Sayfa Sayısı:
  136
 • ISBN:
  9786050931174
 • Orijinal Adı:
  Happily Ever After
 • Çeviri:
  Derya İmer Aydınlık
 • Yayınevi:
  DEX Yayınları
 • Kitabın Türü:
Corpus. 
29 Tem 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · 6/10 puan

Kitap çabucak bitti. Tahmin ettiğim üzere serinin en sevdiğim kitabı oldu bu kitap. Marlee ve Kraliçe'nin hikayeleri çok güzeldi, biraz daha uzun olsaydı bile hayır demezdim hatta sevinirdim. Onların kendi seçim dönemlerinde hissettikleri, nasıl âşık oldukları vs. anlatılmıştı tahmin edilebilir şekilde. Kendi içlerinde mutlu, âşık insanlar en azından kitaba göre. Kralın sonradan âşık olduğunu düşünmek zor ama başta kendince sevmiş gibi.
Seriyi tavsiye etmediğim için alın diyemiyorum ama benim gibi kitapları yarım bırakmama direnişi olanlar okuyabilir.