Şehvetin Esiri Notorious Serisi 4

9,2/10  (5 Oy) · 
24 okunma  · 
5 beğeni  · 
583 gösterim
Annesinin son nefesini verene dek nasıl bir aşk acısı çektiğini bilen Raven Kendrick, kalbini asla birine vermeyeceğine dair ant içer. Fakat adı bir skandala karıştığında, Londra'nın kötü şöhretli kumarhane sahibinden bir evlilik teklifi alır ve bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Esrarengiz kurtarıcısıyla yakınlaşması ise genç kızın sadece en vahşi fantezilerinde tattığı ihtirasla yüzleşmesine ve bu hisle mücadele etmesine sebep olur.

Kell Lasseter kardeşinin neredeyse hayatını mahvettiği masum bir genç kızı korumak adına özgürlüğünden vazgeçer. Yarı İrlandalı olması ve karanlık geçmişi yüzünden küçümsenen Kell diğer sosyete güzellerinden epeyce farklı olan bu büyüleyici hırçın kızdan etkilenmeden edemez. Ancak kardeşine bağlılığı ve inatçı gelini arasında kalan genç adamın gerçek aşka erişebilmek için öncelikle bir şekilde Raven'ın kalbini kazanması gerekmektedir.

"Elinizden bırakamayacağınız ihtiras ve duygu yüklü bir aşk hikâyesi"
-Romantic Times-

"O kadar ateşli bir kitap ki sayfaları çevirirken parmaklarınız yanacak."
-Rendezvous-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2011
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9789944824835
 • Orijinal Adı:
  Ecstasy
 • Çeviri:
  Nil Bosna
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Psikopat Sean ! Aslında çok güzel diyemem ama çok kötü de diyemeyeceğim bir kitaptı. Hayallerindeki Korsana benzer birini bulmasına sevindim. Kell bana nedense geçenlerde okuduğum Beklenti ( Kulüp Serisi 2 ) isimli kitaptaki Jonas'ın bir sözünü hatırlattı. "Seni seviyorum demem gerektiğini biliyordum.
Ama yapamadım işte."
Yazarın diğer kitaplarına göre biraz vasat buldum. Boş zamanda kesinlikle okunabilir...