Sen Gittiğinden Beri

6,1/10  (8 Oy) · 
13 okunma  · 
4 beğeni  · 
464 gösterim
Holly Jefferson hayatının aşkıyla evlenmiş ve trajik bir olay sonucu sevdiğini kaybetmişti... Kalbini yeniden açmayı başaracak, sevmeyi yeniden öğrenebilecek miydi?

Trajik bir olaydan sonra Holly Jefferson'ın hayatı tamamen altüst olmuştu. Şimdilerdeyse dışarıdan görünen, yeniden ayakları üzerinde durmaya başladığı ve Pasta Evi'ni işletmeye devam ettiğiydi. Fakat işin iç yüzü pek de öyle değildi; aslında yirmi yedi yaşında bir dul gibi davranmaya devam ediyordu. Kaybolmuş, yalnız, gelecekten umutsuz hissediyordu ve kesinlikle yeniden âşık olmayacağına emindi.

Sonra Ciaran Argyll ile tanıştı. Onun ayrıcalıklı hayatı ve cazibesi Holly için çok uzak bir dünya gibiydi. Ciaran zengindi, kendine güveniyordu ve fazlasıyla yakışıklıydı. Ancak Ciaran aslında içinde bulunduğu yüzeysel dünyadan fazlasına sahipti ve o da kendi sorunlarıyla savaş veriyordu.

Peki ama Holly yeniden hayata tutunması için gerekli eksik parçayı bulabilecek, bilinmeyen ve beklenmedik geleceğe kalbini açabilecek miydi? Sevmeyi yeniden öğrenebilecek miydi?


"İngiliz kadın edebiyatında, kendi ilham verici hikâyesine sahip ferahlatıcı ve esprili yepyeni bir kalem." -ITV Lorraine's Racy Reads

"İçinizi ısıtacak, eğlenceli ve bağımlılık yaratacak." -Jenny Colgan

"Heyecan verici genç bir yazardan, heyecan verici bir çıkış romanı." -Jackie Collins
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  360
 • ISBN:
  9786055016876
 • Orijinal Adı:
  Since You've Been Gone
 • Çeviri:
  Sema Karagür Avcıl
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Evie 
16 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitaba kötü diyemem ama en iyi kitaplar akıp giden kitaplardır.Nasıl bittiğini anlamadığınız kitaplar.Bu kitap kesinlikle akıcı değildi ve konudan konuya geçişleri de kötüydü.Belki çevirisindendir.Yine de okunur.

Kitaptan 3 Alıntı

Evie 
16 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

"Yine de avun kızım.Bazıları hayatları boyu sevgiyi tatmadan yaşayıp gidiyorlar.Biz de belki bulamayız bir daha ama ne aradığımızı iyi biliriz en azından."

Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Sayfa 248 - Yabancı Yayınevi)Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Sayfa 248 - Yabancı Yayınevi)
Evie 
16 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Bazı insanlar neyi nerede söyleyeceğini iyi bilip insanı can damarından vuracak şeyi bulmayı nasıl becerebiliyorlardı böyle?

Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Sayfa 339 - Yabancı Yayınevi)Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Sayfa 339 - Yabancı Yayınevi)
Evie 
16 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

sanki güneş kendi gelip bizzat içime doğmuştu.

Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Yabancı Yayınevi)Sen Gittiğinden Beri, Anouska Knight (Yabancı Yayınevi)