Seni Seviyorsam Bundan Sana Ne

8,0/10  (4 Oy) · 
4 okunma  · 
4 beğeni  · 
280 gösterim
"Sabah uyanır uyanmaz insanın aklına gelen ilk şey, en samimi olduğu şeydir. Seni tanıdığım günden beri her uyanışımda ilk aklıma gelensin. Sensiz geçen bir gün bile insanın özlemini kartopu gibi büyütüyor. Şu an sen kim bilir nerede, ne yapıyorsun... Ve etrafındaki insanlar ne kadar şanslı..." "Aşk, uçsuz bucaksız bir çınar ormanında, düşen bir yaprağın sesini, iki kişinin de aynı anda duyabilmesidir" diyen de haklı, "Aşk, insanın kendisini mutsuz edecek kişiyi sevmesidir" diyen de... Çünkü, "Sevgi onaya gerek duymaz." Öyleyse, "Ben sizi seviyorsam, bundan size ne?"
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2012
 • Sayfa Sayısı:
  105
 • ISBN:
  9789944118385
 • Yayınevi:
  Babıali Kültür Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

Ferman Mamedov 
03 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

"Mutluluğun coğrafyası yoktur."

Seni Seviyorsam Bundan Sana Ne, Sadık Söztutan (Sayfa 34 - Babıali Kültür Yayıncılığı)Seni Seviyorsam Bundan Sana Ne, Sadık Söztutan (Sayfa 34 - Babıali Kültür Yayıncılığı)
Ferman Mamedov 
04 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Aşk
Muhabir "Ferhat", sekreter sevgilisi "Şirin" ile yazışıyordu.
Şirin:
Abartıyorsun beni... Tamam pes ettim, sen daha çok seviyorsun.
Ferhat:
Yo yo, gerçekten öyle... az bile söyledim... Bak bugün ne okudum: "Aşkın gözü kördür derler; yalan... Seven sevdiğinde, diğer insanların gördüğünün iki katını görür."
Şirin:
Voovv.. Kim demiş bunu?
Ferhat:
Josh Billings diye bi adam...

Seni Seviyorsam Bundan Sana Ne, Sadık Söztutan (Sayfa 39 - Babıali Kültür Yayıncılığı)Seni Seviyorsam Bundan Sana Ne, Sadık Söztutan (Sayfa 39 - Babıali Kültür Yayıncılığı)