Senin Olayın Ne?

Steve Olsher
“Yapmak için doğduğun o muhteşem şeyi keşfet!” Steve Olsher Dünyaya gelirken yanınızda bir hediye getirdiğinizi ve hediyenizin, yaşamınız süresince hayata sunulmak için çeşitli yollar denediğini hiç hayal ettiniz mi? Peki ya onun yolunu ancak biz istersek bulabileceğini, ancak biz istersek biricik olayınızı hayatınıza ışıl ışıl katabileceğinizi bilseydiniz heyecanlanmaz mıydınız? Ödüllü yazar ve Yeniden Keşif Atölyesi'nin kurucusu Steve Olsher, hayal etmekten bir adım ötesine geçti ve kendi hediyesinin sesini duydu, onu olduğu yerden çıkardı, yaşamının tam ortasına yerleştirdi. Ve onun hediyesi olan yeteneğin etrafında dönen dünyasının nasıl bir anda değiştiğini bize, SENİN OLAYIN NE? ’de anlatıyor. Olsher’ın metodunu izleyerek adım adım şunları yapmayı öğreneceksiniz: Güçlü yönlerinizi keşfedecek ve kendinize koyduğunuz sınırların farkına varacaksınız. Beyninizi yeniden eğiterek hayatı kodlanmış ve tabulaşmış fikirlerin filtresi olmadan deneyimlemeyi öğreneceksiniz. Kendi OLAYınızın ne olduğunu keşfedecek ve yapmak için doğduğunuz o BİR şeyi belirleyeceksiniz. Kendi yolunuzu çizecek, kendi mirasınızı yaratacaksınız. Olmak için doğduğunuz kişi olacaksınız. Gerçek yaşam tecrübelerinden edinilmiş metotları, samimi anlatımı ve konulara cesaretli yaklaşımı ile kitabın her satırı kendi OLAYınızı bulabilmeniz için hakiki bir rehber niteliğinde. Bu kitap sizi adım adım huzura ve refaha, kendi eşsiz yeteneğinizi dünyayla paylaşmaya götürecek. Hazır olun, yeni hayatınızın ilk gününe merhaba diyorsunuz! (Tanıtım Bülteninden)
Yazar:
Steve Olsher
Steve Olsher
Çevirmen:
Alp Kıykıoğlu
Alp Kıykıoğlu
Tahmini Okuma Süresi: 8 sa. 50 dk.Sayfa Sayısı: 312Basım Tarihi: Ağustos 2017Yayınevi: Koton KitapOrijinal Adı: What is Your What?
ISBN: 9786058263826Ülke: TürkiyeDil: TürkçeFormat: Karton kapak

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
312 syf.
7/10 puan verdi
#okudumbitti #kitaptanıtım Senin Olayın Ne? Steve Olsher KOTON KİTAP Sayfa Sayısı: 312 Dünyaya gelirken yanınızda bir hediye getirdiğinizi ve hediyenizin, yaşamınız süresince hayata sunulmak için çeşitli yollar denediğini hiç hayal ettiniz mi? Değişik bir kişisel gelişim kitabı. Peki bakın bakalım bir gecede tüm gemileri yakabilecek misiniz? facebook.com/groups/20736322...
SihirliFlut
SihirliFlut
ukitap.com/u/SihirliFlut
Senin Olayın Ne?
Senin Olayın Ne?Steve Olsher · Koton Kitap · 2017105 okunma
Reklam
312 syf.
4/10 puan verdi
·
13 günde okudu
Kampanya ile aldığım bir kitap. Normalde merak edip de okumazdım. Kitabı da çok beğendiğim söylenemez. Bence Türkçe çeviriye müsait bir kitap değilmiş. Çünkü içerisinde aşırı derecede yazıldığı döneme gönderme yapan seminerler, kitaplar, filmler var. Bu beni rahatsız etti. Çünkü yabancı yayınlar ve Türkçe çevirileri çoğunun yok. Bunun haricinde içinde sürekli okuyucuya yöneltilen sorular ,verilen görevler var . Onları yapmadım açıkçası ama yapan keyif alabilir diye düşünüyorum. Kitap bana çok da bir şey kazandırmadı. Daha iyi kişisel gelişim kitapları okuduysanız bence sizin de hoşunuza gitmez.
Senin Olayın Ne?
Senin Olayın Ne?Steve Olsher · Koton Kitap · 2017105 okunma
312 syf.
7/10 puan verdi
·
9 günde okudu
Kişisel Gelişim Kitabı
Eser kişisel gelişim için yazılmış. Kendinizi fark etmenizi istiyor. Yani kitabın adı gibi sana sürekli senin olayının ne olduğunu ve olayını keşfetmeni istiyor. Ben kitap okurken sürekli yazmak yerine altını çizmeyi tercih ederim. Yani bazı yerlerde öyle bir soru sorup kitapta boşluk bırakıyor ki, iki gün boyunca düşünüyorsun. İçimdeki farklı kitapları da okuma isteğiyle o düşünce boşluğunda başka kitaba geçmemek için kendimi zor tuttum. Ama zamanınız varsa 1 haftada sindire sindire okuyup, kendinizi keşif edeceğiniz bir kitaptır. Akıcı bir dili var. Ben her kişisel gelişim kitabı gibi bunun da okunmasını tavsiye ediyorum. Çünkü başkalarının farklı fikirlerine çarpa çarpa kendi fikirlerini daha rahat oluşturuyor insan.
Senin Olayın Ne?
Senin Olayın Ne?Steve Olsher · Koton Kitap · 2017105 okunma
Reklam
Reklam
100 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.