Seninle Bir Gece

7,2/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
3 beğeni  · 
758 gösterim
Karanlık Çöktükten Sonra Herşey Olabilir...
Kendi ailesinin ona hizmetçi gibi davranmasından bıkan Leydi Jane Guthrie için sonunda bir çıkış yolu görünür… en azından bir geceliğine. Cüretkâr bir elbiseyle, adı skandallarla anılan bir kadının maskeli balosunda yaşayacağı birkaç saatlik özgürlüğü iple çeker.
Fakat Seth Rutledge karşısına çıktığında her şey değişir.
Savaşın acılarıyla kalbi katılaşan Seth, kız kardeşinin iyiliği için evlenmesi gerektiğini bilse de tutkunun artık kalbinde yer almadığını düşünmektedir… ta ki o maskeli güzel kalbini çalana kadar. Seth tekrar bulmak için yanıp tutuştuğu bu güzelin, çocukluk arkadaşı Jane olduğundan ve beraber geçirdikleri o geceden sonra hayatlarının bir daha asla eskisi gibi olmayacağından habersizdir...

"Etkileyici karakterler ve büyüleyici bir romantizm..."
Romantic Times Book Reviews
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786053430247
 • Orijinal Adı:
  One Night With You
 • Çeviri:
  Esra Doyuk
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nur D. 
07 Eyl 2015 · Kitabı okudu · 6/10 puan

İlk 200 sayfaya hatta yaklaşık 250'ye kadar 10 puan vermeyi düşünüyordum. Sonra gitgide bir düşüş oldu. Yazar sanki sıkılmış ve artık bitse de kurtulsam havasına girmiş.

Atlanmış detaylar, üstün körü bahsedilen şeyler, kendini tekrarlamaya başlayıp haliyle bunaltan düşünceler ve olaylar, bir çırpıda yazılmış bir son...

Kitabın başını ve sonunu farklı kişiler yazmış gibiydi.

Özlem Ekiz 
06 May 20:24 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

Konusu güzel olsa da yazar işlemesini bilememiş. Kitapta Jane-Seth aşkı üzerinde fazla durması güzel ancak Jane'nin başından geçenler sadece aralarda iki cümleyle aktarılmış aynı şey Seth için de geçerli. Kopuk bir anlatımı olduğundan konular güzel olsa da artık almayacağım bir yazar.