Sessiz Kadınlar

9,5/10  (4 Oy) · 
24 okunma  · 
7 beğeni  · 
680 gösterim
"Aslında benim kim olduğum hiç önemli değil. Sadece bu ülkenin bir vatandaşı olarak elimden geldiği, gücüm yettiği kadarıyla insana ve kadına hak ettiği değeri vermeyi kendimce misyon edindim. Karanlıktan çıkarıp aydınlığa kavuşturma isteği benimki... Hayatın iç huzurla başladığına inananlardanım. Huzur ve umut öylesine tesirli bir ilaç ki hastayı yatağından kaldırır...
Bu kadınların çığlığını duyun!.. Dinleyin onları, fark edin... Yalnızlık ve sahipsizlik insanı manevi anlamda dört duvar arasına hapseder.

En korunmasız ve zayıf kesimde kadınlar. Yaşadıkları her türlü şiddet yalnızca bedenlerine zarar vermiyor; hak arama arzusunu zayıflatıyor...

Ben her gün birazdan hikâyelerini okuyacağınız gibi kadınlarla beraberim. Onlardan başka hikâyem yok; olamaz da. Siz de duyun, siz de bilin istedim bu hikâyeleri.

Sessizliklerine kulak verin. Onlara birlikte umut olalım..."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2013
 • Sayfa Sayısı:
  176
 • ISBN:
  9786054505609
 • Yayınevi:
  Turkuvaz Kitap
 • Kitabın Türü:
Yonca 
16 Eyl 2016 · Beğendi · 10/10 puan

Ve Bir Ses Yükseldi Veda Hutbesi'nden ; ''Kadınlar Size Allah'ın Emanetidir.'' Hz. Muhammed (S.A.V) Bu sözü unutan abilerimiz kardeslerimiz var malesef.
Kitapta onlarca ablamızın yasadığı kötü olayları hayat mücadelelerine değinmis.
Kadınlar Allahın emanetidir 9 ay evlat tasıyan en değerli varlıktır.
Analarımızda birer kadın onlara kıyamazken bize emanet olan esi nasıl siddete ve daha istenmeyen olaylara maruz bırakırız inanılacak gibi değil.
Allah ıslah eylesin tez zamanda doğru yola ulastırsın insaAllah böyle kulları.