Kitap
Sevgi Fırtınası

Sevgi Fırtınası

OKUYACAKLARIMA EKLE
7.8
13 Kişi
55
Okunma
15
Beğeni
1.009
Gösterim
224 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 21 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Artemis Yayınları · Kasım 2008 · Karton kapak · 9786050058499
Orijinal adı
Nights in Rodanthe
New York Times çoksatarı yazar Nicholas Sparks’tan duygu dolu bir umut ve sevinç hikâyesi. Fedakârlık ve bağışlayıcılık üzerine, aşkın her yaşta, her an, en beklenmedik zamanda karşınıza çıkabileceğini anımsatan nefis bir roman…  45 yaşındaki Adrianne Willis, kocası tarafından daha genç bir kadın için terkedilince kendini, hayatını yeniden gözden geçirmek zorunda hissetmişti. Kalbi kırıktı ve çevreden de umduğu anlayışı göremiyordu. Adrianne, bir haftasonu, bir arkadaşının evine yerleşmek kararıyla Kuzey Carolina’nın Rodanthe adlı küçük kasabasına taşındı. Ancak büyük bir fırtına yaklaşınca Adrianne’in kusursuz kaçış planı suya düşecekti. Ta ki Paul Flanner adlı bir misafir çıkagelene dek.  54 yaşındaki Paul de doktorluk kariyerini bir kenara atıp kendi yıkık mazisinden kaçmak için Rodanthe’ye gelmişti. Şimdiyse fırtına kapıdaydı ve iki yaralı insan birbiriyle avunacaktı. Sadece bir hafta sonunda tetiklenen yoğun duygular, ömürlerinin geri kalanı boyunca onları etkilemeye devam edecekti.
5 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺9,04
7.8
10 üzerinden
13 Puan · 2 İnceleme
Galadriel
Sevgi Fırtınası'ı inceledi.
224 syf.
·
1 günde
·
Puan vermedi
Eşi kendisini daha genç bir kadın için terk ettiğinde, ergenlik çağında üç çocukla bir başına kalan Adrianne bir tarafta, hayatında işinden başka hiçbir varlığa yer vermeyen, kendini işine adamış ailesini çok ihmal etmiş, oğlu kendisinden kaçmak için dünyanın öte yanına giden, en sonunda karısının terk ettiği estetik cerrah Paul diğer tarafta. İkinci şanslarla, sevgi ve fedakarlıkla, kendini kaybetme ve yeniden bulmayla, hayatın anlamıyla ilgili dokunuşlar yapan, küçücük, sıcacık bir kitaptı.
Sevgi Fırtınası
7.8/10
· 55 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
kitapçıkız
Sevgi Fırtınası'ı inceledi.
224 syf.
·
2 günde
·
9/10 puan
Öyle güzel bir aşkı okudum ki canım acıdı gerçekten.Kitap okumayı bu yüzden çok seviyorum.Okuduğun karaktere bürünüp aynı aşkı hissedip, onunla ağlayıp ,gülüyorsun.Ayrılık acısı seni de yakıyor ,o sen oluyorsun. Hüznü bol bir hikaye.Ama kesinlikle okunulası bir aşk...
Sevgi Fırtınası
7.8/10
· 55 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7