Sevgim Sana Ait The Wallflowers Serisi 3

9,0/10  (13 Oy) · 
50 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.198 gösterim
Arkadaşlarına kıyasla oldukça utangaç olan Evangeline Jenner, babasının mirasını aldığı anda hepsinden daha zengin olacaktı. Ancak bunun için ilk önce vicdansız akrabalarından kurtulması gerekiyordu. Evie çapkın vikont St. Vincenta akıl almaz bir teklif sundu: Evlilik!
Sebastianın adı öylesine kötüye çıkmıştı ki onunla baş başa otuz saniye geçiren bir kızın bile ismi lekelenirdi. Buna karşın çekici ama utangaç olan Evie yanında şaperonu dahi olmadan kapısının önünde belirivermişti. Güzellik konusunda zevk sahibi olan bir aristokrat muhtemelen daha kötüleriyle bile yetinebilirdi.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2010
 • Sayfa Sayısı:
  352
 • ISBN:
  9789944823388
 • Orijinal Adı:
  Devil İn Winter
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitap gerçekten insani kendisine bagliyor ve elinden birakmak istemezsin ilk birka sayfa guzel degil ama insani gece 3' e kadar kendisine baglayabilen bir kitaptir okuyabilen herkeze tavsiye ediyorum

Özlem Ekiz 
06 May 20:38 · Kitabı okudu · 3 günde · 9/10 puan

Lisa'nın sevdiğim tek kitabı oldu. Evie bir gün St. Vincent'ın evine gider ve ona bir anlaşma sunar. Anlaşmaya göre Evie onun maddi durumunu düzeltecek o da Evie'yi akrabalarından kurtaracak ve babasına götürecek. Böylece Gretna Green'e giderek evlenirler. Sebastian yaşadıkları tutkudan sonra ona karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Farkında olmadan onu kıskanır,korur.

Birbirine fazlasıyla zıt karakterler olsalar da yaşadıkları aşk onları değiştirdi.

Tek kötü yanı yazarımız her zamanki gibi süs bitkilerinin arkadaşlıkları ve başka karakterlere odaklanmış. Aşka da az yer versen diyorum Lisa. Bunu başkası yazsaydı bu kadar eksik olmazdı.

Nur D. 
30 Nis 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Sevgim Sana Ait erkek karakteri düşünüldüğünde biraz farklıydı. Sebastian bir önceki kitapta Lillian'ı kaçırmış, arkadaşına ihanet etmiş, servet avcısı bir soyluydu. Yani bir nevi kötü adam. (Aslında ben serinin ilk iki kitabını okumadım. Ben Böyleyim'i okumaya çalışmıştım, Amerikalı kızımız beni pek sarmamıştı.) Bu yüzden bence Lillian'ın arkadaşı mirasçı ve naif İngiliz kızımız Evangeline'in bir gece yarısı Sebastian'ın evine evlenme isteği ile gitmesi ortaya ilgi çekici bir ikili ve kurgu çıkarmış.

Okuduğum en iyi Kleypas kitaplarındandı.

Kitaptan 2 Alıntı

"-'Hikaye bu mu?' St Vincent inanmadığını belirtir bir şekilde kaşlarını çattı.'Süpürgeotu* ölen sevgilisi için ağlayan kızdan mı geliyor?'
-'Evet.'
- 'O halde, nasıl oluyor da bunun iyi şans getireceğine inanılıyor?'"
*(İskoç gelin çiçeği)

Sevgim Sana Ait, Lisa Kleypas (Sayfa 45)Sevgim Sana Ait, Lisa Kleypas (Sayfa 45)

"Dük olan babam, tek bir sorumluluğunu yerine getiremedi. Bana kalacak olan aile servetini elinde tutamadı. Öte yandan benim sorumluluğumda olan şey ise vaktimi çapkınlıkla geçirerek ölmesini beklemek. İşimi kusursuzca yapıyorum. Fakat Dük yapmıyor. Ailenin mal varlığını yüzüne gözüne bulaştırdı, şimdi ise bağışlanamaz bir şekilde fakir, daha da kötüsü sağlığı yerinde."

Sevgim Sana Ait, Lisa Kleypas (Sayfa 9)Sevgim Sana Ait, Lisa Kleypas (Sayfa 9)