Seviyor Sevmiyor Sihirli Çıkrık Serisi 2

5,8/10  (12 Oy) · 
36 okunma  · 
3 beğeni  · 
654 gösterim
"Leziz, eğlenceli, romantik!"
-Susan Andersen-

"Heidi Betts'in mizahla duygusallığı harmanlayan özel bir yeteneği var. Bu da onun çağdaş romantizm yazarları arasında yükselmesini sağlıyor."
-Lisa Kleypas-

Bu, ortalama bir aşk düğümü hikâyesi değildir.

Jenna Langan, ne istediğini bilen biridir ve bunu haftalık örgü grubundaki en iyi arkadaşlarıyla paylaşır. Jenna'nın istediğine sahip olabilmesi için herhangi bir erkeğe ihtiyacı yoktur, yalnızca bir tanesi dışında... Bir polis olan Gage Marshall ile olan evliliğinin kötü bitmesi, her zaman hayalini kurduğu bebeğe sahip olamayacağı anlamına gelmemektedir. Şimdi, Jenna'nın en sevdiği fuları, yarım kalmış bu hikâyenin kahramanlarını birbirine yeniden bağlamaya başlayacaktır.

Gerçek aşk karmaşıktır. İlmek ilmek örmek gerekir.

Beklenmedik bir baştan çıkarma eylemi kabul edilebilir bir cazibe oyunudur, peki ya damızlık olarak kullanılmak? Hayır, teşekkürler. Bebek sahibi olmamak için Gage'in kendince nedenleri vardır ve evliliklerinin bitmesinden bu yana fikrini değiştiren bir şey olmamıştır. Ta ki Jenna bu düşünceyi onun aklına sokuncaya kadar. Şimdi Gage, eski eşi Jenna'nın hamile olup olmadığını öğreninceye dek onun yanından ayrılmayacaktır. Dahası, birlikte geçirdikleri zaman arttıkça Gage'in tüm nedenleri de bir bir kaybolacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  311
 • ISBN:
  9786055358112
 • Çeviri:
  Zehra Samanlı
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
ümran karaca 
10 Oca 20:15 · Kitabı okudu · 5/10 puan

konusu, kurgusu,anlatımı her şeyiyle fazla basit bir kitaptı. Ana fikir neydi ya da var mıydı ki (!) 100 sayfa bile sürmemesi gereken bir kitabı yazar süründürdükçe süründürmüş sanki.

angelsbooks 
21 Mar 2015 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Çok fazla devrik cümle kullanılmış. Hikayeyi de pek beğenmedim maalesef.