Başkomiser Nevzat #2

Şeytan Ayrıntıda Gizlidir

Ahmet Ümit

Şeytan Ayrıntıda Gizlidir Sözleri ve Alıntıları

Şeytan Ayrıntıda Gizlidir sözleri ve alıntılarını, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir kitap alıntılarını, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap'ta bulabilirsiniz.
Hiçbir çevreci cana kıymaz. İnsan da doğanın bir parçasıdır...
- “Sen hiç âşık oldun mu Ali ?” “Tabiî Amirim, şimdi bile kız arkadaşım var” diye yanıtladı beni. “Kız arkadaşından söz etmiyorum Ali, aşktan söz ediyorum. Gerçek aşktan, insanı katil eden, rezil eden, insanlıktan çıkaran aşktan söz ediyorum.”
Canlı biriyle başa çıkabilirdim ama ölü bir sevgiyle asla...
Sayfa 126 - Yapı Kredi Yayınları
“Başkalarının işine burnumu sokmayı pek sevmem. Bunca yıllık polislik hayatımda benimsediğim az sayıdaki doğru kuraldan biridir bu.”
"Sen hiç âşık oldun mu Ali?" "Tabiî Amirim, şimdi bile kız arkadaşım var" diye yanıtladı beni. "Kız arkadaşından söz etmiyorum Ali, aşktan söz ediyorum. Gerçek aşktan, insanı katil eden, rezil eden, insanlıktan çıkaran aşktan söz ediyorum." Biraz düşündü Ali: "Açık konuşmak gerekirse, öylesini yaşamadım Amirim"
…ben utangaç biriydim ve duygularımı paylaşmaya alışkın değildim.
Silah yere düştüm. Bana vurarak ağlamaya başladı. Orhan'ı öldürmek de ne kadar büyük bir yanlış yaptığımı o anda anladım. Karım artık sonsuza kadar onu sevecekti canlı biriyle başa çıkabilirdim ama ölü bir sevgiyle asla. Yıkılmış bir halde evden dışarı attım kendimi.
Sayfa 120Kitabı okudu
Karım artık sonsuza kadar onu sevecekti. Canlı biriyle başa çıkabilirdim, ama ölü bir sevgiliyle asla.
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.