Şeytani İntikam

5,6/10  (7 Oy) · 
16 okunma  · 
2 beğeni  · 
475 gösterim
Joe Carver'ın istediği tek şey, Los Angeles'ta yeni bir hayata başlayabilmek için güvende olmaktı. Ama güçlü bir adam onun peşinden haydutlarını gönderirken bunu gerçekleştirmesi zordu. Sorunların çözülmesi için elinden geleni yapmıştı. Gözden uzak kalmış ve tehdidin geçmesini beklemişti ama Manco Kapak'la basit bir ateşkes yapmak mümkün değildi. Adam, Carver'ın kendisine zarar verip vermemesini umursamıyordu. Ve şimdi, yanlış bir kararda ısrar etmenin ne kadar pahalıya patlayabileceğini öğrenecekti...

"Olağanüstü karakterlerle dolu 'Şeytani İntikam'a, sizi soluk soluğa bırakacak temposu boyunca tutsak kalacaksınız..."
-Globe and Mail-

"Saf ve katıksız eğlence..."
-Library Journal-

"Perry'nin hassas zamanlaması ve ustalığı, paralel ilerleyen hikâyeleri neredeyse mükemmel bir sonla bitiriyor. Başka bir dünyada bir süre vakit geçirmek isteyenler için ideal..."
-Publishers Weekly-

"Perry, 'Şeytani İntikam'da en hınzır formunda... Kitabı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Bitmesini istemeyeceksiniz. Çok ama çok iyi zaman geçireceksiniz."
-Josh Bazell-Beat the Reaper adlı romanın yazarı
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  404
 • ISBN:
  9786053843535
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap Yayınları
 • Kitabın Türü:
Yasin İsa Yıldırım 
08 May 19:19 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

İlginç bir sonla biten farklı bir kurguya sahip sürükleyici,meraklısının 3 saatte bitirebileceği güzel bir roman. Polisiye romanları okumaya başlamamı sağlayan eserlerden biridir.

Ayşegül 
31 May 12:42 · Kitabı okudu · 28 günde · 2/10 puan

Sanırım hayatımdan cok cok uzak olduğu için sıkıldım .Ve karakterleri sevmedim.Fazlasıyla amerikanvari.Kitabın konusu, kisileri,anlatımı hiçbirşeyi sarmadı ve bu yüzden bitirmek biraz zor oldu.

Ebrar Kaya 
10 Şub 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kendisini beğendiren bir kitap fakat çok farklı bir polisiye değil genel bir kurguya sahip.