1000Kitap Logosu
Shah Rukh Khan
Shah Rukh Khan
Shah Rukh Khan

Shah Rukh Khan

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.4
35 Kişi
63
Okunma
32
Beğeni
1.496
Gösterim
448 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 12 sa. 42 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Martı Yayınları · Ocak 2016 · Karton kapak · 9786053489047
''Hakkımda yazılmış böyle bir kitap varken, benim yazmakta olduğum kitap biraz daha bekleyebilir.'' Shah Rukh Khan Etkileyici.İlham almak için okumanız gereken bir hikaye.'' Tabu ''Shah Rukh bu kitap Khan' ın kişisel ve profesyonel yaşamını bütün yönleriyle ele alıyor.'' Subhash Ghai '' Elimden düşüremediğim bir kitap. Pek çok kez okunmaya değer! '' Farah Khan '' Nasıl anlatmalıyım , bilmiyorum. Ama artık benimle oyunculuğum arasında bir fark yok. Bu benim yaptığım bir şey. Var olduğum şey. İkisini artık ayıramam.'' Shah Rukh Khan
3 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺12,58
8.4
10 üzerinden
35 Puan · 8 İnceleme
Başak Otsukarcı
Shah Rukh Khan'ı inceledi.
448 syf.
·
9 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Bir gün lisedeyken okul dönüşünde televizyonda Devdas'ı izlemem ile başlar benim Shahrukh Khan ile serüvenim. Filmde ilk dikatimi çeken Shahrukh'un rol yapma yeteneğinden ağlama sahneleri olmuştu. Bir insan nasıl bu kadar içten ağlayabilirdi ki... Ondan sonra filmlerini izlememin devamı geldi. Hatta üniversite yıllarımda Hintli arkadaşlarımdan onun çok sevdiğim filmleri olan Veer Zaara, Mohabbatein ve Kabhi Khushi Kabhi Gham filmlerini Hindistandan getirtmeye kadar gitti... Ayrıca Hintli birçok arkadaşım sayesinde kültürlerini de daha da yakından tanıma fırsatım oldu. Ben bizdeki Yeşilçam filmlerinin lezzetini Shahrukh Khan ile bulanlardanım. Bence gerçek dostluk, sevgi ve aşk bu şekilde olmalı. Kitaba gelecek olursam: ben Khan'ı sadece filmlerinden tanıyor yaşı ve ailesi dışında özel hayatıyla hiç ilgilenmiyordum. D&r'da indirimli kitabını görünce hemen aldım ve en kısa zamanda okudum. Kitap benim gibi bir fan için oldukça detaylı ve güzel anlatılmış. Kitap Shahrukh'un anne ve babasının hikayesiyle başlayıp güzel temennilerle son buluyor. Yalnız kitapta bir ara Shahrukh'un röportajlarında ikileme düştüm. Cevaplanan kısımların bu kadar kötü olmasının kendini ifade eksikliğinden mi yoksa çevirinin dilinden mi kaynaklandığını anlayamadım. Biz fanların mutlaka okuması gereken kitap diye düşünüyorum. İyi okumalar!!
Shah Rukh Khan
8.4/10
· 63 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
46
Emel
Shah Rukh Khan'ı inceledi.
448 syf.
·
7/10 puan
Nedense hep kitapçıların yanında mutlaka bir kafe olur. Yine öyle bir yerde kitapçının camına sinek gibi yapışmış aradığım kitap gelmiş mi diye yeni çıkanlara göz atıyorum derken... Bir savaş narası atıp kitapçıya dalıyorum ardımda bütün kafedekilerin kahkaları. Tabi umrumda değil çünkü aradığım kitabı bulmuşum direk alıyorum veee ta ta tatam Shah Rukh Khan. Şimdi Bollywood denince akla iki isim gelir biri Shah Rukh Khan diğeri ise Aamir Khan. Ben ikisini de severim. Kitaba gelirsek bence çeviriden kaynaklanan bazı sorunlar vardı okurken insanı zorladığı söylenebilir yine de Shah Rukh Khan'ın hayatına dair aradığınız her şeyi barındıran bir biyografiydi. Shah Rukh severlere duyurulur. Not : Kafede oturan müşteriler hiç mi beklediğiniz kitap çıkınca sevinmediniz ya.
Shah Rukh Khan
8.4/10
· 63 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6