Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
198 gösterim
Sıradışı üç çocuk, birbirinden kopmayan üç arkadaş.
Suçlular dünyasında iz bırakacak üç zihin.
Nefes kesen bir macera serisi.

Sherlock, Lüpen ve Irene, tuhaf bir bulmacayla karşı karşıyaydı. Zekasıyla tanınan Holmes'a göre, Times gazetesinde satranç tüyoları paylaşan Kara Keşiş, yazılarında gizli bir mesaj veriyordu. Ertesi gün çıkan bir cinayet haberiyle tüm şehir çalkalandı. Artık kuşkuya yer kalmamıştı. Öldürülen zengin tüccarın çalışma masasında bulunan kırmızı gül ise tek bir şeyi çağrıştırıyordu.Yirmi yıl önce ortalığı karıştıran Kırmızı Gül Çetesi geri dönmüş olabilir miydi?

Twickenham'da şüpheli cinayet, Londra halkını korkuttu!

Dün gece Twickenham'da korkunç bir cinayet işlendi. Zengin deri tüccarı Samuel Pecary, nehir kıyısında bulunan lüks villasında bıçaklanarak öldürüldü. Olayla ilgili pek çok rahatsız edici söylenti çıkmış olsa da, araştırma yapan polisler, ayrıntıları bir sır gibi saklıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2014
 • Sayfa Sayısı:
  204
 • ISBN:
  9786050921342
 • Orijinal Adı:
  Sherlock, Lupin & Io - Il Mistero Della Rosa Scarlatta
 • Çeviri:
  İrem Önderol
 • Yayınevi:
  Doğan Egmont Yayıncılık
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

Berk Tan 
 19 Şub 18:11 · Kitabı okuyor

"Rastlantı mı?! Rastlantı nedir biliyor musun? Gerçeği bulmakla uğraşmamak için tembel bir zihnin uydurduğu bahanedir!"

Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül, Irene Adler (Sayfa 138 - undefined)Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül, Irene Adler (Sayfa 138 - undefined)

"Bana bakin, küçük köpeginizi ya da oyuncaginizi kaybetiyseniz gelmeniz gereken yer burasi degil." "Kaybetmeyi göze aldigimiz tek sey sabir!" diye karsilik verdi Lüpen.

Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül, Irene Adler (Sayfa 42)Sherlock, Lüpen ve Ben 3 - Gizemli Kırmızı Gül, Irene Adler (Sayfa 42)