Sıcak Çikolatalı Yolculuklar

8,2/10  (6 Oy) · 
20 okunma  · 
8 beğeni  · 
774 gösterim
Biraz Kakao, Biraz Şeker, Biraz Su.

Gözlerinizi kapatın ve teknolojik bir taksinin içinde olduğunuzu hayal edin. Koltuğa oturduğunuz anda burnunuza mimoza kokuları geliyor, ıpılık bir müzik yüzünüzü okşuyor, internetiniz hazır ve elinizde de sımsıcak bir çikolata. Ne dersiniz, bu taksi ile dolaşmak istemezmiydiniz? O zaman siz artık kitabımızın kahramanı, güleç ve başına buyruk su oldunuz. Unutmayın, sokaklarda dans eden bir trapezciye aşıksınız ve sütannenizi bulmak istiyorsunuz. Sıcak çikolatalı yolculuğunuz başlamak üzere...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2010
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • ISBN:
  9789750711589
 • Yayınevi:
  Can Çocuk Yayınları
 • Kitabın Türü:
Betül Koçak 
27 Ağu 13:09 · Kitabı okudu · 88 günde · Beğendi · 8/10 puan

Bu kitabı çok oyalanarak okudum. Ve sonunda bitirdim. Güzeldiama öğretici bir içeriği yok . Şeker portakalı gibi kitap ama öyle değil bu kitapta su' nun yeşamı iyi zeze ' nin iyi değil.
Su diye bir kız var bi kaç tane kursu var ama gitmek istemiyor.bir gün kursa gitmiyip kendi taksi şöförüyle su ' yun süt annesini bulmaya lakabı olan çiçek köye gidiyorlar. Su bir trapezciye aşık.
Kitabın adıda neden sıcak çikolatalı yolculuklar derseniz ; suya takside sıcak çikolata ikram ediyolar her gün taksinin içinde re teknolojik eşyalar var.
Kitabı beğendim ama önermem. Bu kitaba merakınız varsa okuyun yoksa farklı iğitici anlatımlı güzel bir kitap okuyabilirsiniz.

Nazlı İrem Daşdelen 
19 Kas 2015 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

*{Çok güzel bir KİTAP insanı ALIP GÖTÜRÜYOR}*

Kitaptan 2 Alıntı

Berra Nisa GENÇ 
22 Tem 13:29 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

"Hissetmeden çalınan şarkılar yüreklerde duyulmaz."

Sıcak Çikolatalı Yolculuklar, Sevim Ak (Sayfa 105 - Can Çocuk)Sıcak Çikolatalı Yolculuklar, Sevim Ak (Sayfa 105 - Can Çocuk)
Berra Nisa GENÇ 
23 Tem 16:57 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

"Eğriyi kendi hâline bırakırsanız çoğalır, ummadığınız büyük sıkıntılar yaratır. Bir müzik parçasını doğru çalmaya benzer bizim yaptığımız iş. Yanlış çalana göz yumarsanız, müziğiniz hatalarla dolar. Dinlemek zevk vermez."

Sıcak Çikolatalı Yolculuklar, Sevim Ak (Sayfa 189 - Can Çocuk)Sıcak Çikolatalı Yolculuklar, Sevim Ak (Sayfa 189 - Can Çocuk)