Sıcak Sımsıcak (Günah Gecesi - Hayatımın Anlamı)

·
Okunma
·
Beğeni
·
5
Gösterim
Adı:
Sıcak Sımsıcak
Alt başlık:
Günah Gecesi - Hayatımın Anlamı
Baskı tarihi:
2014
Sayfa sayısı:
244
Format:
E-kitap
ISBN:
9786053392293
Kitabın türü:
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Harlequin Yayıncılık
Günah Gecesi

Gina Carrington, nasıl eğlenileceğini gerçekten çok iyi bilen biridir! Ancak, arkadaşının erkek kardeşi Carter ile yattığı zaman artık sınırı aştığını anlar.
Yıllar sonra, bir arkadaşları için düğün hazırlıkları yaptıkları sırada Gina, Carter'ı yeniden görür. Carter'ın hayatında biri yoktur ve o yine çok yakışıklıdır. Sakin Güneyli havasının altında evcilleştirilemeyen bir yabanilik yatmaktadır. Fakat Gina'nın sonsuza dek saklayamayacağı bir sırrı vardır. Acaba bu sır ortaya çıktığında, aralarındaki inanılmaz çekim halen devam edecek midir?


Hayatımın Anlamı

Güneyli güzel Marnie Price, henüz bekârdı. Dylan Brookes ile ateşli bir gece geçirmek, hiç de fena bir fırsat sayılmazdı. Bu adam smokini herkesten daha iyi taşıyordu. Marnie, asıl o smokinin altına sızmak istiyordu.
Dylan, eski nişanlısının arkadaşı Marnie ile bir kaçamak yaşamıştı. Şüphesiz ki Marnie, risk almanın değerini Dylan'a ispatlamış olabilirdi ancak bu Dylan'ın, bekârlığa veda etmeye hazır olduğu anlamına gelmiyordu. Kimin baskın çıkacağı ise tam bir soru işaretiydi.

Sıcak Sımsıcak fiyatları

Gösterilebilecek uygun fiyat bulunamadı.