Silber - Rüya Kapısı Rüyalar Kitabı 2

8,8/10  (57 Oy) · 
117 okunma  · 
51 beğeni  · 
916 gösterim
Rüya kapılarının ardındaki gizem ortaya çıkıyor...
Liv zor durumdadır çünkü Gizemli, en özel sırlarını blogunda paylaşıp durur. Ama haber kaynağı nedir? Üstelik Henry de birdenbire yalanlar söylemeye başlamıştır ve Liv bunun sebebini öğrenmek için yanıp tutuşur. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, geceleri sonsuz rüya koridorlarında kötücül bir varlık dolaşmaya ve Liv’in kardeşi Mia da birdenbire uykusunda gezmeye başlar.
Gecelerini kâbuslar, gizemli karşılaşmalar ve ortaya çıkarılması gereken sırlarla geçiren Liv, gündüzlerini ise entrikacı bir büyükannenin de dahil olduğu yeni ailesiyle ilgili sorunlarına ayırır. Peki, onunla uğraşmaktan bir türlü vazgeçemeyen eski düşmanları peşini bırakacak mı?

“Heyecanlı, sürükleyici bir gençlik romanı olmanın ötesinde arkadaşlık ve aşka dair etkileyici ve incelikli bir hikâye.”
Katharina Sieckmann

“Bir fantastik romana göre çok fazla gerçeklik barındırıyor. Bu da kesinlikle övgüyü hak ediyor.”
Iris Alanyali
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  6053438670
 • Orijinal Adı:
  Das zweite Buch der Träume
 • Çeviri:
  Firuzan Gürbüz Gerhold
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem 
15 Ara 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · Beğendi · 8/10 puan

Silber... Mükemmel yazardan mükemmel bir seri. Ama bu sefer 2 puan kırdım. Neden peki?

Henry karakteri neden bu kadar arka planda yazarcım? Arthur bile daha önde. Henry'den daha çok bahsetmeli ve biz okurları hayran bırakmalı. Ben jakuzi sahnesinin ve sonrasında olanları da anlamadım. Liv, Henry'i çabuk affediyor ve konuşmuyor. Liv, silik bir karakter.

Onların haricinde çok güzeldi. Sondaki Lottie' nin ay çöreği tarifi kitaba tatlılık katmıştı. Ve yazar kitabın sonunda, diğer kitapta gizemlinin kim olduğunu öğreneceğimizi söylüyor. Ben Gizemli'yi çok merak ediyorum. (Emily olabilir bence :q)

Diğer kitaba başladım bile...