Şimdi Biz Neyiz? Pucca Günlük 6. Kitap

8,2/10  (77 Oy) · 
226 okunma  · 
78 beğeni  · 
1.259 gösterim
Pucca Günlük Devam Ediyor…

Blogger'ların atası,
Monçiçi bakışlı,
Zalim stalker,
Fake evliya pucca sunar!

Bir blog yazıp hayatı değişen, hatta o hayattan bir de film yapılan, geçmişinden kaçarken bile yine ona sığınan PuCCa, çok acı çekti, inanılmaz eğlendi, hep yanlış kişilere âşık oldu, çok çalıştı, bazen aç uyudu, böbreğini satmayı bile düşündü, gün geldi hayvanlar gibi para saçtı, inanılmaz güzel dedikodu yaptı, kaymak gibi işin içinden sıyrıldı, sürekli burnunu boka batırdı, çok gezdi, çok sarhoş oldu, tek gözü kör bir köpeği evlat edindi, hayal ettiği eve taşındı sonra pişman oldu, çok kınadı ve hepsini tek tek yaşadı.

Şimdi de, neredeyse hiç ama hiç tanımadığı ama bütün acılarını ezbere bildiği bir adamla evlenecek... Ve sonunda ilk kez mutlu sona ulaşacak... mı acaba?

“O kadar hızlı gidiyorduk ki, çarpacağım duvarı bile kaçırmışım.”
Hayatın Ritmine Uyumlan Ben mucize mutluluk, sevgi ve huzur mıknatısıyım
http://kiyametsenfonisi.tumblr.com/
Gökyüzüne bakmayanların kalbi daha çabuk kirlenir.
AZ ÇOKTUR 1970 de başladığım ilkokul öğretmenliğini 1996 da bıraktım. Hayat kısa ama geniş. Beş seçeneği ikiye indirdikten sonra yanlışı işaretlemek. İşte benim özetim.
Hobilerim: şarkı dinlemek,kitap okumak, kore dizileri izlemek Burcum:Yay "Sen; En güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin"
Her zaman hukuk Bazen edebiyat Cogu zaman kitap
kaderine ağıt yakanlar var, yaşarken kendi mezarları başında ağlayanlar var, vaktinden önce yaşlananlar var. https://youtu.be/F3i4nqrEsNc
Hayatın daima seni takip ettiği bu dünyada sen hayatı takip edemiyorsan gözünü kapatıp açana kadar seneler akıp gider . Hayatın akışına öyle sıkı tutun ki içinde bulunduğun dünyadan kopup gitme ve anı tadında bırak .